shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mladší žáci rozstříleli Lípu. Starším po dvou třetinách došli síly.

Autor: Tomáš Kubín

K veledůležitému utkání s ambiciózním soupeřem z České Lípy nastoupili v sobotu mladší a starší žáci s jasným úkolem – obrat soupeře o body, které můžou být mezi těmito týmy rozhodující v boji o postup do vyšší skupiny žákovské ligy.

V souboji maldších žáků bylo již od první minuty jasně vidět kdo je na ledě pánem – Vlci soustředěným výkonem přehrávali hosty, zodpovědným bráněním a celoplošnou  kombinační hrou zakončenou krásnými góly nepustili Českou Lípu téměř k ničemu. Konečné skóre tak plně odpovídalo obrazu hry.

Starší žáci drželi po dvě třetiny s mírně favorizovanými hosty krok a díky maximálnímu nasazení a bojovnosti měli i více ze hry, bohužel ale své těsné vedení neudrželi. Vysoké tempo zápasu a početní převaha fyzicky vyspělejších hostů měly za následek obrat v poslední části zápasu, kdy již hokejisté Jablonce neměli sílu držet se svým soupeřem krok a ten je vstřelenými góly nemilosrdně potrestal.

Základní část Ligy žáků pokračuje již příští víkend, v sobotu zajíždí Jablonec na led Lomnice n.P., v neděli poté hostí doma Turnov. Chtějí-li Vlci pomýšlet na postup ze základní skupiny, musí být v těchto zápasech maximálně úspěšní.

 

mladší žáci :

HC Vlci – HC Česká Lípa 17:0 (2:0, 6:0, 9:0)

střelci branek : Kubín 3, Kulda 2, Bleša 2, Šourek 2, Mairich 2, Bořuta 2, Vérteši, Kyzivát, Sádovský, Rakáč

sestava : Svoboda – Kyzivát, Šourek, Elis, Bořuta, Mairich, Kubín, Sádovský, Vašek, Bleša, Vérteši, Rakáč, Kulda

 

starší žáci :

HC Vlci – HC Česká Lípa 5:10 (3:3, 2:3, 0:4)

střelci branek : Grebeníček 2, Kolátor 2, Richtárik

sestava : Bořuta, Balaš – Štěrbová, Bleša, Včeliš, Richtárik, Moussa, Kolátor, Bartel, Maděra, Grebeníček, Hvězda, Jastrab

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!