shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Mladší žáci si s chutí poradili s Pardubicemi, starší dohráli v devíti

V sobotu 21.12. čekal na naše dvě nejstarší žákovské kategorie nelehký úkol. Čelili soupeři z extraligových Pardubic. Mladší žáci vlétli do zápasu s obrovskou vervou hnáni dvěmi porážkami z předchozích utkání, kde neposbírali body hlavně kvůli absenci nejlepších hráčů, kteří vypomáhali ve starší kategorii. Po vyrovnané bitvě se radovali z vítězství 8:7.

Starší žáci ukolébáni vysokou výhrou nad Jaroměří v předechozím utkání vstoupili do utkání rozpačitě a okamžitě inkasovali. Utkání se rychle vyhrotilo a hlavní rozhodčí se nerozpakoval a okamžitě začal rozdávat tresty. Díky až možná příliš tvrdé hře, to bylo hlavně na straně vlků. Po kontroverzních několika vyloučeních přišel nakonec i trest do konce utkání pro Nechanického. Potom již Vlci nezvládli v oslabené sestavě zápas kontrolovat. Zbylo jich totiž jen devět. Proti na tři formace hrajícímu soupeři tak nakonec podlehli vysoko 1:11.

Ohlasy po utkání a fotogalerii naleznete zde: https://jablonecky.denik.cz/hokej_region/foto-mladi-vlci-porazili-pardubice-vyborne-hral-grebenicek-20191223.html

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!