Mladší žáci Vlků vyzvali v zápase mimo led hráče Lomnice nad Popelkou. Lomničtí na oplátku připravili challenge pro U10 a U11

Mladí Vlci se nenudí! A už vůbec ne mladší žáci. V týdnu, kdy mimo jiné spolu on-line za dozoru a mentoringu trenérů vytváří své vlastní tréninkové plány a poté je s celým týmem společně cvičí si mladí Vlci připravili pro své vrstevníky z klubu HC Lomnice výzvu, s jasným cílem! Zahrát si “zápas” i mimo led v době lockdown.

Mezi týmy se budou měřit procentem hráčů, který dokážou výzvu splnit.

Svým protivníkům výzvu poslali prostřednictvím videa. Z Lomnice se na oplátku vrátila výzva pro hráče kategorií U10 a U11. Příští týden si role v jednotlivých kategoriích týmy vymění.

Cílem je zachovat soupeření mezi dětmi, motivovat je ke splnění nesnadných úkolů a zlepšit své motorické schopnosti mimo trénink, který Vlci přesunuli během nouzového stavu on-line do portálu e-trenink.

Více informací o “zápasech mimo led” najdete na: http://e-trenink.hcvlci.cz/challenge.php

Jakou výzvu Vlci připravili svým soupeřům se dozvíte v následujícím videu: