shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Nadace Preciosa podporuje malé Vlky i v letošním roce.

Tak jako i v jiných klubech a sportovních odvětvích by se v dnešní době ani v našem klubu neobešlo sportování malých dětí bez podpory ze strany partnerů a sponzorů. Jedním z hlavních je dlouhodobě NADACE PRECIOSA, i její laskavá podpora přispívá k zajištění sportovní činnosti téměř třem stovkám dětí od těch nejmenších v naší “školičce bruslení”až po juniory.

Jméno NADACE PRECIOSA je v našem klubu spojeno hlavně se sérií turnajů v minihokeji a hokeji dětí 2., 3.a 4.tříd., které organizujeme na jabloneckém zimním stadionu vždy na jaře a na podzim. Jarních turnajů se zúčastnili týmy z Liberce, Frýdlantu, Lomnice n.P., Turnova a domácího Jablonce nad Nisou. Svými výkony a hokejových umem bavili malí hokejisté diváky na tribunách a sklízeli za ně zasloužené ovace a pochvalu od svých trenérů. V těchto “nejmladších” věkových kategoriích se neklade důraz na výsledky jednotlivých týmů, ale na radost ze hry a podporu aktivního využití volného času mládeže. Spokojené úsměvy dětí pak byly odměnou pro pořadatele turnajů a od všech zúčastněných hráčů, jejich rodičů i ostatních diváků patří velké poděkování NADACI PRECIOSA za její přízeň a podporu.

Série turnajů “O POHÁR PRECIOSY” pokračuje již tuto neděli 19.11., kdy se od 10:00 střetnou na jabloneckém zimním stadionu hráči kategorie 4.tříd Bílých Tygrů z Liberce, HC Turnov 1931, HC Frýdlantu a domácích Vlků.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!