shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Náš tým

Pavel Daněk

Bývalý hráč a odchovanec Vlků působí jako šéftrenér jablonecké mládeže. Má na starosti tréninkový proces hráčů do kategorie straších žáků.

Pavel celou svou hokejovou kariéru strávil v Jablonci. Pod vedením trenéra Jindřicha Zemana během své kariéry hrál například s dalším slavným odchovancem jabloneckého hokeje Matějem Pekařem (Buffalo Sabres, NHL). Po několika sezonách v seniorském hokeji se však Pavel rozhodl věnovat trenérskému řemeslu.

V roce 2019 přijal nabídku Vlků a stal se vedoucím trenérem základny. V roce 2022 přešel Pavel do pozice trenéra žáků českého hokeje v našem klubu. Vede tedy jako hlavní trenér žákovské kategorie Vlků.

Pavel je mladým ambiciózním trenérem s velkým vztahem k jabloneckému hokeji. Vzhledem ke své hráčské minulosti skvěle kombinuje své pedagogické schopnosti, které získává při studiu univerzity a trenérské dovednosti z trenérské školy Fakulty tělesné výchovy a sportu UK.

Neustále se snaží inovovat své metody a pracuje v moderním tréninkovém systému. Je pro něj naprosto podstatný jeho vztah s dětmi a důvěra, kterou k němu mají. Pavel vytváří během svého působení velmi pozitivní prostředí, které všechny hráče do tréninku nadchne.

Pavel Klámrt

Bývalý brankář a současný kouč jabloneckého hokeje je aktuálně nejvyšším představitelem Vlků. Pavel je odchovancem klubu. Zde zhruba před 40 lety s hokejem začínal. Po nedlouhé době se dostal mezi tři tyče a brankařské řemeslo mu přirostlo k srdci. Po absolvování mládežnického programu v jabloneckém klubu se plynule přemístil do týmu seniorského. Zde hrál po boku například Ctibora Jecha, Filipa Pešána, Václava Kočího, Jana Víška či dalšího jabloneckého trenéra – Tomáše Měrtla.

V roce 2015 Pavel přešel jako trenér k mládeži Vlčí smečky. Působením u mladších kategorií Vlků brzy prokázal své kvality. Vzhledem ke svým bohatým zkušenostem, opřených o svou kariéru, má nad tréninkovým procesem široký nadhled. K jeho největším přednostem patří perfektní čtení hry.

Pavel dokáže skvěle pracovat s hráči z hlediska mentální složky výkonu a přináší klid do často ožehavých situací. Trenérsky se stále vzdělává a neustále hledá nové znalosti. Aktuálně je po trenérském studiu FTVS Karlovy university.

V roce 2019 se Pavel stal prezidentem celé organizace, nejvyšším představitelem jabloneckého hokeje. Zde s novou vizí a novým týmem stál na startu nové moderní etapy mládežnického i seniorského hokeje.

Momentálně působí u týmu dorostu, kde s širokým realizačním týmem velmi pečlivě připravuje v těchto kategoriích již velmi náročný tréninkový program. “Vztah a každodenní kvalitní práce je pro nás velmi důležitá. Snažíme se dbát na každý detail v přípravě našich svěřenců. Zároveň je pro nás důležité, aby měli vztah k naší organizaci a působení u Vlků pro ně bylo privilegiem.”

Vítězslav Jankových

Další bohatou hráčskou kariérou se může pochlubit trenér nejstarší mládežnické kategorie Vlků Vítězslav Jankových. Svou kariéru započal na Moravě. Po prvním angažmá ve Znojemských Orlech, kde si jako mladík ve dvaceti zápasech připsal úctyhodných dvacet bodů, se přesunul do Přerova. Následně však jeho cesty již vedly na sever čech.

Ve své druhé sezoně u libereckých Bílých Tygrů dokázal s ještě prvoligovým týmem postoupit do české extraligy. Zde také strávil následující sezonu, než se na hokejové mapě znovu stěhoval. Tentokrát do tehdy velmi silného Kladna, kde působil například s Miloslavem Hořavou či Martinem Frolíkem.

Po zastávce v Ústí nad Labem odchází Víťa do italského Pontebba. Svou hráčskou kariéru poté ukončí v neuvěřitelných 40 letech v německých Nieskách.

Již během hraní Víťa předával své zkušenosti mládežníkům. Po konci v profesionálním hokeji se stal trenérem mládeže u libereckých Bílých Tygrů, vedl však také několik týmů dospělých.

K Vlkům se přidal v roce 2019, kdy ještě v roli konzultanta působil u dorostu Vlků. Rok poté převzal jako hlavní trenér nově vytvořenou kategorii juniorů.

Aktuálně stále působí jako hlavní trenér U20. Jeho největším úkolem je příprava mladých hráčů jabloneckého mládežnického programu pro přechod do A-týmu.

Víťa díky své bohaté kariéře mladým juniorům předává velké zkušenosti, které v tom nejdůležitějším bodě svých kariér, přechodu do seniorského hokeje, velmi dobře zužitkují.

Tomáš Měrtl

Bývalý dlouholetý kapitán a útočník Vlčího A-týmu již několik sezon trénuje mladé jablonecké naděje. Není jím nikdo jiný než Tomáš Měrtl.

Tomáš hokejově vyrostl v Libereckých Bílých Tygrech. Zde hrál například po boku sportovního manažera A-týmu Vlků Tomáše Plíhala, Václava Kočího či Jiřího Moravce. Následně v sezoně 2001-02 zamířil do Jablonce.

Již brzy se Tomáš vypracoval v klíčového hráče Vlků. Jako hráč strávil v Jablonci hned 12 sezon, ve kterých nasbíral přes 200 kanadských bodů. Dlouhou dobu v týmu zastával také post kapitána.

V roce 2016 Tomáš přešel jako trenér k mládeži Vlčí smečky. Vzhledem ke svým velkým hráčským kvalitám brzy prokázal i svou trenérskou schopnost. Díky pohledu, který Tomáš na tréninkový proces má, dokáže skvěle zapálit své svěřence.

Tomáš dokáže skvěle motivovat hráče v jejich výkonech a poskytnout jim zkušenost, kterou za svou hráčskou kariéru nabral. Neustále však obnovuje své znalosti a pracuje s moderními trendy ve výchově mladých hráčů. Má za sebou trenérské studium na FTVS Karlovy university.

Momentálně působí u týmů starších žáků, kde se se svými kolegy stará o přípravu kvalitního programu této kategorie.

Tomáš je velmi pracovitý a důsledný trenér se skvělým vztahem se svými svěřenci. Neustále klade důraz na kvalitní práci svých svěřenců a pracuje s nimi na každém detailu. Tuto práci dokáže doplnit velmi kvalitní ukázkou každého cvičení.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!