shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Náš tým

Jan Šuráň

Aktuálně druhým rokem metodik a šéftrenér jabloneckého hokeje. Po ukončení jeho hráčské kariéry, kterou strávil převážně v libereckých Bílých Tygrech, dánském Herningu a na závěr i ve Vlčí smečce, ho na trenérskou cestu přivedl Luděk Bukač, který ho začlenil do svého programu zaměřeného na rozvoj hokejových dovedností – skills. Dále Honza působil v libereckém skatemill centru, kde pracoval po boku Jakuba Čutty jako expert na hokejové bruslení.

V roce 2019 kývl na nabídku Vlků, se kterými propojil zatím zbytek své trenérské kariéry. Společně s novým managementem klubu stvořil novou vizi jabloneckého hokeje – program PRJH. Výrazného posunu a splnění většiny vytyčených cílů tohoto programu se podařilo dosáhnout hned v první sezoně a jablonecký mládežnický hokej začal strmě růst vzhůru jak svou kvalitou, tak velikostí.

Honza působí v naší organizaci také jako hlavní trenér kategorií U15 a U13. “Nejdůležitější je pro mne, jaké prostředí hráčům vytvoříme. Vše co se naučí z něj plyne. Snažím se působit pozitivně, přesto důsledně – po hráčích vyžaduji, aby se každý detail, který děláme pokoušeli provést naprosto dokonale. Chci, aby u každé věci – ať už na ledě, nebo mimo něj mí svěřenci věděli k čemu jim pomůže a účel, za jakým ji dělají,” komentuje své působení.

Mimo klub Honza také působí u výběrů talentované mládeže našeho regionu, je trenérem žáků českého hokeje. Vytvořil a působí v projektu VMK (krajské výběry malých klubů). Mimo jiné je také garantem Hraj & studuj v našem klubu a zároveň tvůrcem inovativní aplikace ETRENINK.com.

Honza měl během své trenérské kariéry v rukou řadu mládežnických i seniorských reprezentantů jako Jana Ordoše (CZE), Floriana a Moritze Eliase (DE), Lukáše Škvarka (SLO) či Dominika Soukupa (CZE). Je patřičně hrdý na svého bratra, který aktuálně působí v zámořské premier hockey league.

Tomáš Plíhal

Aktuální sportovní manažer A-týmu a trenér Vlků stále ještě svou bohatou hráčskou kariéru neukončil. Bývalý hráč nejlepší soutěže světa, původem právě z jablonecka, se v juniorském věku rozhodl k odchodu do zámoří. Hned první rok v kanadské juniorské WHL se Tomášovi společně s týmem Kootenay Ice podařilo vyhrát tuto prestižní soutěž. Následně se přemístil do AHL, kde si po třech letech řekl o místo v týmu San Jose Sharks působícím v kanadsko-americké NHL. Zde si zahrál například po boku slavného Joe Thorntona nebo Joe Pavelskeho.

Po ukončení svého zámořského působení bojoval Tomáš v dresu TPS Turku v nejvyšší finské soutěži. S ním získává další titul. Ve Finsku si následně vyzkoušel také barvy známých celků Karpatu Oulu a Tappary Tampere.

Pro návrat do České republiky si vybral klub Oceláři Třinec, ze kterého po dvou letech přechází do mezinárodní Ebel ligy. U Znojemských Orlů vydržel Tomáš do sezony 2018-2019, kdy se vrátil zpět na sever čech právě do Vlčí smečky. Po dvou letech působení v klubu se Tomáš po trenérském studiu dostává na střídačku Vlků.

Hlavní role Tomáše v jablonecké organizaci spočívá v integraci jeho získaných znalostí z nejlepších světových lig do trénikového programu a procesu klubu. Jako trenér A-týmu pracuje s hráči juniorských kategorií, tak aby bylo možné jejich zapojení do seniorského hokeje. Jako velká ikona vede mladé hráče k pracovitosti a píli, kterou sám na ledě předvádí.

Působí také jako skills trenér v dovednostním programu klubu, ve kterém hledá a přináší moderní trendy v oblasti tréninku dovedností.

Jeho povaha a charakter je pro všechny mladé hráče v klubu se kterými pracuje skvělým příkladem a toho sám výborně využívá.

Pavel Klámrt

Bývalý brankář a současný kouč jabloneckého hokeje je aktuálně nejvyšším představitelem Vlků. Pavel je odchovancem klubu. Zde zhruba před 40 lety s hokejem začínal. Po nedlouhé době se dostal mezi tři tyče a brankařské řemeslo mu přirostlo k srdci. Po absolvování mládežnického programu v jabloneckém klubu se plynule přemístil do týmu seniorského. Zde hrál po boku například Ctibora Jecha, Filipa Pešána, Václava Kočího, Jana Víška či dalšího jabloneckého trenéra – Tomáše Měrtla.

V roce 2015 Pavel přešel jako trenér k mládeži Vlčí smečky. Působením u mladších kategorií Vlků brzy prokázal své kvality. Vzhledem ke svým bohatým zkušenostem, opřených o svou kariéru, má nad tréninkovým procesem široký nadhled. K jeho největším přednostem patří perfektní čtení hry.

Pavel dokáže skvěle pracovat s hráči z hlediska mentální složky výkonu a přináší klid do často ožehavých situací. Trenérsky se stále vzdělává a neustále hledá nové znalosti. Aktuálně je po trenérském studiu FTVS Karlovy university.

V roce 2019 se Pavel stal prezidentem celé organizace, nejvyšším představitelem jabloneckého hokeje. Zde s novou vizí a novým týmem stál na startu nové moderní etapy mládežnického i seniorského hokeje.

Momentálně působí u týmů dorostu a starších žáků, kde s širokým realizačním týmem velmi pečlivě připravuje v těchto kategoriích již velmi náročný tréninkový program. “Vztah a každodenní kvalitní práce je pro nás velmi důležitá. Snažíme se dbát na každý detail v přípravě našich svěřenců. Zároveň je pro nás důležité, aby měli vztah k naší organizaci a působení u Vlků pro ně bylo privilegiem.”

Vítězslav Jankových

Další bohatou hráčskou kariérou se může pochlubit trenér nejstarší mládežnické kategorie Vlků Vítězslav Jankových. Svou kariéru započal na Moravě. Po prvním angažmá ve Znojemských Orlech, kde si jako mladík ve dvaceti zápasech připsal úctyhodných dvacet bodů, se přesunul do Přerova. Následně však jeho cesty již vedly na sever čech.

Ve své druhé sezoně u libereckých Bílých Tygrů dokázal s ještě prvoligovým týmem postoupit do české extraligy. Zde také strávil následující sezonu, než se na hokejové mapě znovu stěhoval. Tentokrát do tehdy velmi silného Kladna, kde působil například s Miloslavem Hořavou či Martinem Frolíkem.

Po zastávce v Ústí nad Labem odchází Víťa do italského Pontebba. Svou hráčskou kariéru poté ukončí v neuvěřitelných 40 letech v německých Nieskách.

Již během hraní Víťa předával své zkušenosti mládežníkům. Po konci v profesionálním hokeji se stal trenérem mládeže u libereckých Bílých Tygrů, vedl však také několik týmů dospělých.

K Vlkům se přidal v roce 2019, kdy ještě v roli konzultanta působil u dorostu Vlků. Rok poté převzal jako hlavní trenér nově vytvořenou kategorii juniorů.

Aktuálně stále působí jako hlavní trenér U20. Navíc je také asistentem u A-týmu Vlků. Jeho největším úkolem je příprava a zapracování hráčů jabloneckého mládežnického programu právě do A-týmu.

Víťa díky své bohaté kariéře mladým juniorům předává velké zkušenosti, které v tom nejdůležitějším bodě svých kariér, přechodu do seniorského hokeje, velmi dobře zužitkují.

Tomáš Měrtl

Bývalý dlouholetý kapitán a útočník Vlčího A-týmu již několik sezon trénuje mladé jablonecké naděje. Není jím nikdo jiný než Tomáš Měrtl.

Tomáš hokejově vyrostl v Libereckých Bílých Tygrech. Zde hrál například po boku trenéra A-týmu Vlků Tomáše Plíhala, Václava Kočího či Jiřího Moravce. Následně v sezoně 2001-02 zamířil do Jablonce.

Již brzy se Tomáš vypracoval v klíčového hráče Vlků. Jako hráč strávil v Jablonci hned 12 sezon, ve kterých nasbíral přes 200 kanadských bodů. Dlouhou dobu v týmu zastával také post kapitána.

V roce 2016 Tomáš přešel jako trenér k mládeži Vlčí smečky. Vzhledem ke svým velkým hráčským kvalitám brzy prokázal i svou trenérskou schopnost. Díky pohledu, který Tomáš na tréninkový proces má, dokáže skvěle zapálit své svěřence.

Tomáš dokáže skvěle motivovat hráče v jejich výkonech a poskytnout jim zkušenost, kterou za svou hráčskou kariéru nabral. Neustále však obnovuje své znalosti a pracuje s moderními trendy ve výchově mladých hráčů. Má za sebou trenérské studium na FTVS Karlovy university.

Momentálně působí u týmů mladších žáků, kde se se svými kolegy stará o přípravu kvalitního programu této kategorie.

Tomáš je velmi pracovitý a důsledný trenér se skvělým vztahem se svými svěřenci. Neustále klade důraz na kvalitní práci svých svěřenců a pracuje s nimi na každém detailu. Tuto práci dokáže doplnit velmi kvalitní ukázkou každého cvičení.

Pavel Daněk

Bývalý hráč a odchovanec Vlků působí jako vedoucí trenér základny. Má na starosti tréninkový proces hráčů do kategorie mladších žáků.

Pavel celou svou hokejovou kariéru strávil v Jablonci. Pod vedením trenéra Jindřicha Zemana během své kariéry hrál například s dalším slavným odchovancem jabloneckého hokeje Matějem Pekařem (Buffalo Sabres, NHL). Po několika sezonách v seniorském hokeji se však Pavel rozhodl věnovat trenérskému řemeslu.

V roce 2019 přijal nabídku Vlků a stal se vedoucím trenérem základny. Na této pozici působí dodnes.

Pavel je mladým ambiciózním trenérem s velkým vztahem k jabloneckému hokeji. Vzhledem ke své hráčské minulosti skvěle kombinuje své pedagogické schopnosti, které získává při studiu univerzity a trenérské dovednosti z trenérské školy Fakulty tělesné výchovy a sportu UK.

Neustále se snaží inovovat své metody a pracuje v moderním tréninkovém systému. Je pro něj naprosto podstatný jeho vztah s dětmi a důvěra, kterou k němu mají. Pavel vytváří během svého působení velmi pozitivní prostředí, které všechny hráče do tréninku nadchne.

Lubomír Borna

Pavel Pošík

Vítek Zeman

Tomáš Pavlata

Zdeněk Hakl

Zdeněk Šťovíček

Lukáš Blažej

Martin Brodský

Roman Béreš

Michal Joklík

Milan Kocur

Zdeněk Bayer

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!