shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Nervy až do konce, ale ještě není rozhodnuto

 Po domácí výhře cestovali Vlci do Žďáru s odhodláním porvat se o vítězství i na ledě soupeře. A od úvodního hvizdu šli svému cíli naproti. Předvedli excelentní hokej. Poučení vývojem prvního vzájemného utkání tentokrát zachytili domácí nástup a byli to oni, kdo se první dostal do větší šance.

    Peřina se ve třetí minutě ještě neprosadil , ovšem o minutu později Havlas střelou z pravého kruhu poslal Vlky do vedení. Poté se hra rychle přelévala před oběma brankami. V sedmé minutě měli hosté výhodu přesilové hry, kterou ovšem zužitkovat nedokázali, stejně jako další, která přišla téměř s návratem prvního vyloučeného. Domácí sice oslabení přečkali bez úhony, krátce po té, co vyloučený hráč naskočil na led, ale pálil z pravé strany opět Havlas a Vlci vedli 2:0. To byl stav, za kterého se šlo do kabin a který vydržel do druhé minuty druhé části hry.

    V té navýšil náskok hostí Peřina na rozdíl tří branek. Krátce po polovině utkání hrál domácí tým přesilovku 5 na 3 a bleskově ji využil Lojkem. Jenže v následující hře čtyři na čtyři ( došlo i k vyloučení na domácí straně) se prosadil zblízka Lukáš Tondr a opět bylo na ukazateli skóre třígólový rozdíl. Branková přestřelka ale teprve nabývala na razanci. Ve 36.minutě se trefují opět domácí a mají i další velké šance. Stav se ale ve druhé části již nezměnil.

    Do třetí části hry domácí vsadili vše na útok a hrál se rychlý hokej. Snaha Žďáru přinesla ovoce v podobě branky Kuřítka ve 47.minutě, která je nabudila k ještě větší snaze. A když neproměnil svoji velkou šanci hostující Havlas, prosadili se opět domácí a v 54.minutě bylo vyrovnáno, když Hosnedla překonal Gregar. Uběhla minuta a půl a vše bylo jinak. Vlci si nechtěli nechat sebrat dobře rozehrané utkání a Pavlů jim vrátil přesnou ranou vedení. Domácí poté vsadili vše na útok, zkusili hru bez brankáře, ale deset vteřin před koncem zpečetil hrající trenér Tomáš Demel do prázdné branky vítězství Vlků.

Další zápas sehrají Vlci již v sobotu 31. března od 18 hodin na vlastním ledě.

A jak prožíval zápas prezident Vlků Petr Cinibulk? „Tohle mně asi jednou zabije. Kluci ale hráli výborně , bojovali a nechali na ledě všechno. Skoro už to vypadalo, že si to necháme vzít, ale rychle jsme se vrátili do vedení a pak jsme vítězství pojistili do prázdné branky. Ale ještě zdaleka není rozhodnuto, bojujeme dál.“

SKLH Žďár nad Sázavou : HC Vlci Jablonec 4 : 6 (0:2, 2:2, 2:2)

Branky: 33.Lojek (Peslar, Stehlík), 36.Beneš (Peslar), 47.Kuřítko, 54.Gregar (Pleva) – 5.Havlas (Babec), 11.Havlas (Pilař, Zeman), 22.Peřina (Demel), 34.Tondr L. (Bříška, Pulec), 55.Pavlů, 60.Demel (Tondr M.)

Sestava: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Pavlů, Čechura, Pilař, M. Tondr, Pulec – Víšek, Bříška,Tondr L. – Nevyhoštěný, Demel, Peřina – Mulač, Havlas, Babec – Homolka, Gecko

Vyloučení: 4:4        Využití: 1:0

Foto : web soupeře

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!