shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Nové tváře v mládeži! Malí Vlci se dočkají posil ale i odchodů.

Že je přestupové okno otevřené dokořán platí nejen v profesionálních soutěžích. Svědčí o tom několik nových tváří, které se zapojily do přípravy mládežnických kategorií na novou sezónu.

Tým dorostenců posílila hned pětice odchovanců vedlejšího Turnova – Filip Lamač, Jaroslav Mencl, Ondřej Kučírek, Daniel Šulc a Jan Koubus rozšířili “turnovskou legii” v dresu HC Vlci (už vloni přišli z tohoto klubu do týmů žáků a dorostu Filip Vérteši, Ondřej Musil, bratři Kubínové a Adam Dubeš). Do try-outu U17 v srpnu nastoupí také českolipský Jakub Grešl. Staronovými tvářemi jsou i liberečtí Hamudi Moussa, Lukáš Richtárik a boleslavský Tomáš Včeliš.

Tým juniorů na své posily stále ještě čeká. “Jednáme o příchodu čtyř až pěti hráčů, kteří by měli pomoci naší juniorce a pokusit se prosadit i v áčku,” komentuje dění okolo U20 skaut Vlků Tomáš Kubín.

“Zájem mladých hokejistů z okolních partnerských klubů pokusit se zapojit v rámci try-out do Vlčí organizace svědčí o dobré práci s mládeží, díky nastavenému systému nabízíme mladým hráčům možnost propracovat se všemi kategoriemi až do seniorského hokeje.” A k odchodům Kubín dodává: “A to nejen v rámci našeho klubu, produktem výchovy mládeže Vlků je například i Štěpán Grebeníček. Jeho výkonnostní pokrok v minulých sezónách upoutal pozornost trenérů hokejové akademie HC Slavia, kde Štěpán nově působí. Dále nám nejspíše v srpnu odejdou do Kanady také bratři Bořutovi z týmů dorostu a starších žáků.”

Vlci mají v hledáčku i další hráče a posily nejen pro mládežnické kategorie ale i pro A-tým. “Do naší organizace hledáme hráče, kteří mají potenciál prosadit se v budoucnu do druhé ligy nebo vyšší soutěže,” hlásí Kubín, “vzhledem k probíhajícím jednáním ale nemůžeme být prozatím v tomto směru konkrétní.”

 

Autor: Miroslav Salač

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!