shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

O hokej je v Jablonci zájem! 42 účastníků přilákala k Vlkům listopadová akce Týden hokeje!

V rámci celostátní akce Týden hokeje jsme poslední lednovou neděli uvítali na našem zimním stadionu další nové zájemce o lední hokej. A opět byl zájem velký! Na akci se dostavilo hned 42 nových potencionálních hráčů/hráček ledního hokeje.

První nadšenci se objevili u registračního pultu již v půl deváté. Registrace byla oficiálně započata v 9 hodin a během ní si mohly děti také vyzkoušet střelbu na branku, nebo kompletní hráčskou či brankařskou hokejovou výstroj, a další aktivity, jako skok na bosu atd. Poté následovala asi čtvrthodinová prezentace pro rodiče účastníků. Obsahem prezentace byly nejen informace o hokeji jako takovém, ale také konkrétní informace o práci s dětmi v našem klubu, možnosti hokejového začátku u Vlků a výstroji pro malého hokejistu. Nechyběl ani spot Pojď hrát hokej.

Po následném převléknutí dětí již nebránilo nic tomu, aby si od 10:00 vyzkoušeli účastníci jaké je to být hokejistou. Střelba na brankáře, honičky, hry na honěnou, mrazík, to vše bylo pro děti připraveno. Na bezpečí a program na ledové ploše dohlíželo celkem 10 trenérů a 4 pomocníci. Nablízku však mohli v bezpečné zóně být i rodiče pro ty, kteří zpočátku na ledě potřebovali i jinou podporu. Nakonec následovalo společné foto.

Všichni účastníci odcházeli s úsměvem na tváři a my věříme, že se s nimi budeme setkávat na hodinách školičky bruslení SO+NE 8:45 (kontakt: info@hcvlci.cz, +420 737 888 252).

Foto z akce: https://www.uschovna.cz/zasilka/FELRBTIR4FFP6JGW-2AP/

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!