shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Office manažerka/manažer

Pracovní pozice: Office managerka /manager

Stručný souhrn: Hledáme do našeho týmu osobu na plný úvazek, která má znalosti a zkušenosti s vedením kancelářské administrativy.
Budete pracovat samostatně a spolupracovat s malým kolektivem. Do požadovaných pracovních činností vás zapracujeme, vše vysvětlíme. Dále pak očekáváme samostatné rozhodování a ochotu zapojit se do hokejového života, který my všichni na stadionu žijeme.

Místo práce: Zimní stadion Jablonec nad Nisou, Sadová 4646/2, 466 01 Jablonec nad Nisou

Pracovní náplň:

Koordinace ledu (administrativní vedení obsazenosti ledové plochy, rozpis tréninků klubu, komunikace se školami, hobby hokejisty, apod.)

Administrativní činnost ( vyřizování a rozesílání emailů, vedení smluvních vztahů, zakládání dokumentů, vyřizování administrativních záležitostí, vyplňování žádostí o dotace, apod.)

Ekonomická činnost ( vedení pokladny, kontrola bankovních výpisů, kontrola plateb příspěvků, vstupování účetních dokladů do účetního programu, vystavování faktur, spolupráce s účetní firmou, apod.)

Odborné požadavky: výborná znalost práce na PC, ovládání kancelářských programů (Word, Excel, …),

Pracovní doba: standardní pracovní fond (pružná pracovní doba z toho Po – Pá pevná pracovní doba 8:00 – 12:00, v sezoně cca 1x týdně pomoc při zápasech – středa nebo sobota 16:00 – 21:00 ). Nástup možný ihned, ale není podmínkou.

Finanční odměna: za plný úvazek dle dohody na základě osobního jednání.

V případě zájmu pošlete svůj životopis na adresu hcvlci@hcvlci.cz

Pro bližší informace je možné nás kontaktovat na 777955335

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!