U12 vyhrála nad Turnovem, U10 se představila na velké proti Mělníku

V neděle 9.2. bylo opět na zimním stadionu již od rána rušno. Už od devíti hodin se v krátkém utkání na malé hřiště představila kategorie U7 proti Turnovu. Hned po nich hokejové dopoledne pokračovalo už zápasem na celé ročníku 2009. Proti stejnému soupeři se našim páťákům dařilo. Po dobrém nástupu totiž po první třetině vyhrávali již 4:0. Turnovští však zápas nevzdali a pomalu snižovali. Vlci si nakonec však vedení nenechali ukořistit a 3 body tak zůstali v Jablonci. Na tabuli svítilo po konci skóre 8:7.

Vzhledem k pokusům o maximalizaci počtu utkání našich mládežnických kategorií z důvodu získávání co nejvyšší herní praxe ještě následovalo po poledni utkání kategorie U10. Ta nastoupila proti Mělníku, se kterým se v soutěži běžně nesetkává a užila si velmi vyrovnané utkání, bohužel se šťastnějším koncem pro hosty.