Plíhal novým trenérem a sportovním manažerem A-týmu! “Jsme rádi, že jsme se dohodli a můžeme takto zvýšit sportovní kvalitu seniorského týmu.”

Změny prodělal vzhledem k příští sezóně 2020/2021 realizační tým seniorského týmu. Na postu trenéra A-týmu vystřídá Karla Hornického bývalý hráč San Jose Sharks či Třineckých Ocelářů Tomáš Plíhal, který bude zároveň působit na nově vznikající pozici jako sportovní manažer A-týmu. “Tomášův úkol bude nejen trénování seniorského mužstva, ale i vyhledávání vhodných hráčů do sestavy A-týmu a skladba kádru,” popisuje hlavní úlohu Plíhala v nové pozici generální manažer David Bartel. “Tomáš bude zároveň i za Áčko hrát. Jsme rádi, že jsme se dohodli a můžeme takto zvýšit sportovní kvalitu seniorského týmu. Je to další krok kupředu ve vizi, kterou chceme v Jablonci rozvíjet. Tomáš je v tom s námi za jedno.” doplňuje šéftrenér Jan Šuráň.

Vedení Vlků zůstává na další sezónu beze změn. Prezidentem klubu zůstává Pavel Klámrt, generálním manažerem pak David Bartel zodpovědný za zabezpečení klubu po ekonomicko-technicko-obchodní stránce. Za sportovní stránku klubu poté zodpovídá šéftrenér Jan Šuráň, který s Vlky prodloužil smlouvu o jeden rok. Sekretariát klubu změn také nedostál – Alena Stehnová a sportovní sekretář Tomáš Kubín.