Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Poslední přípravný zápas

Jablonečtí Vlci sehráli poslední přípravný zápas před zahájením II. hokejové ligy. Na domácím ledě nastoupili proti týmu Děčína. Oba týmy do utkání nastoupily v kombinovaných sestavách a pouze na tři pětky.

Více ze hry měli od úvodního hvizdu domácí borci a zatímco jablonecký gólman se víceméně nudil, jeho protějšek se musel řádně ohánět. A také hned v úvodu kapituloval, když ho překonal střelec Bříška. To neuběhli ještě ani tři minuty zápasu. A přestože se hrálo před brankou Děčína, na další gól musela čekat stovka diváků až do 13 minuty. To se do listiny střelců zapsal obránce Pavlů a upravil skóre na 2:0. To byl také stav, který svítil na ukazateli skóre po první třetině.

Předváděná hra ovšem velké nadšení nevyvolávala. K vidění byly řada nepřesností na obou stranách a málo důrazu v koncovce. Podobný ráz měla i druhá část hry. V té domácí hráči soupeře jasně přestříleli, ovšem v síti hostujícího gólmana skončil kotouč pouze jednou.Trefil se po druhé v utkání Bříška.

Poslední část zápasu se odvíjela v podobném duchu, pouze hosté se dostávali častěji do koncovky a dvě minuty před koncem se jim podařilo snížit na 3:1, když v powerplay překonal domácího golmana Kaltenböck. Domácí trojice Bříška – Tondr – Homolka dokonale vymíchala hostující obranu a Homolka uzavřel trefou do prázdné branky skóre zápasu.

Vlci tak zvítězili i v posledním přípravném zápase a teď již mají před sebou jen pár tréninků před ostrým startem sezóny. Ten je čeká ve středu 13. září, kdy na svém ledě přivítají Letce z Letňan. Nováček druhé ligy je velkou neznámou, Vlci ale udělají vše proto , aby start do nového ročníku druhé ligy byl úspěšný.

HC Vlci – HC Děčín 4 : 1 (2:0, 1:0, 1:1)

Branky : 3. Bříška (Tondr), 13. Pavlů (Nevyhoštěný), 29. Bříška (Tondr), 60. Homolka (Bříška, Tondr) – 59. Kaltenböck (Loukota, Navara)
Sestava : Hosnedl (40.Petruželka) – Holub, M. Tondr, Hubáček, Pavlů, Zeman, Pilař – Homolka, Bříška, L.Tondr – Víšek,Havlas, Nevyhoštěný – Pulec, Gecko, Babec – Frk