shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Pot, dřina i zábava! Vlčí příprava na novou sezonu v plném proudu…

Mladí Vlci již pilně trénují na nadcházející sezonu. Žákovské kategorie spolu s dorostem zahájili letní přípravu už 1. května, junioři a základna se k nim přidali o týden později. Vlci absolvují pestrý program pod taktovkou kondičního trenéra mládeže Matěje Hájka.

“Chodíme dvakrát týdně do posilovny a zbylé tři dny mají kluci náročný program venku,” komentuje přípravu U17 trenér Pavel Klámrt, “na tréninky v posilovně, kde s hráči chceme pracovat více individuálně a každého důkladně opravit máme kluky rozdělené do více skupin s tím, že každá skupina trénuje v jiný čas. Zbytek programu potom kluci absolvují společně. Pro nás trenéry je to sice více práce, protože takto musíme udělat hned tři tréninky místo jednoho, ale individuální přístup a o to kvalitnější příprava kluků se nám potom v sezoně vrátí!”

“Během přípravy s kluky střídáme sportoviště. Snažíme se každý den být jinde, aby to měli hráči pestré,” popisuje trénink svých kategorií trenér žáků Pavel Daněk, a dodává: “Dříve jsme trénovali stále ve stejném areálu a ta rutina kluky na konci suché ubíjela. Vidíme, že jsou v dobrém rozpoložení, když to střídáme a zase se na tuhle nejtěžší fázi sezony těší o něco více. Je super, že máme u nás v klubu už od žáků k dispozici kondičního trenéra. Matěj má již skvěle propracovaný svůj systém přípravy a pro hráče to tak není nic jednoduchého.. Jak se ale říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti.”

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!