shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Představujeme JHS: 5. díl – zázemí. Mladí Vlci mají k dispozici super off-ice zázemí, moderní vybavení, regeneraci a mnohé další.

V pátém dílu našeho seriálu Představujeme JHS, ve kterém se Vám snažíme přiblížit náš nový systém rozvoje hráčů – Jablonec hockey system, se zaměříme zázemí, kterým klub disponuje.
Pokud jste si ještě nestihli přečíst některý z předchozích dílů – naleznete je zde.
Více o celém systému se můžete dozvědět také na webové stránce jhs.hcvlci.cz.

Vlci disponují kvalitním tréninkovým zázemím. V našem hokejovém centru mají hráči k dispozici kompletní zázemí, které je pro kvalitní rozvoj hráče nutné.

K tréninku využíváme ledovou plochu v areálu hokejové haly v Jablonci nad Nisou a sportoviště v jejím dosahu. Na stadionu mají hráči k dispozici veškeré zázemí, které je pro kvalitní rozvoj hráče potřebné. Šatny se sociálním zázemím, ve starších kategoriích vybavené obrazovkami pro videoanalýzu. Vybavená funkční tělocvična a posilovna, místnosti pro týmové a individuální meetingy, učebna, regenerační linka se saunou, výřivkou a masážními stoly.

V technické místnosti equipment manažer pomůže hráčům s jakýmkoliv problémem s výstrojí. Brusle brousí vyškolený odborník na profesionální švédské brusce ProSharp AS 1001. S hráči konzultujeme nastavení žlábku a ostatních parametrů broušení dle jejich stylu pro dosažení optimálního skluzu na ledě.

Během léta je pro hráče programu zajištěno off-ice centrum v areálu Pasířská, kde společně s prostory zimního stadionu probíhá většina letní přípravy hráčů. Zde mají hráči k dispozici několik hřišť – basketbalové, fotbalové, travnatý povrch, atletický ovál, vlastní zázemí s šatnami, gymnastický sál s vybavením pro funkční trénink. Mimo tyto prostory hráči podstupují také přípravu v přírodních areálech Srnčí důl a Dobrá voda, kde sportují v přírodních podmínkách.

Kompletní přehled našeho tréninkového zázemí najdete na odkaze Zázemí (https://jhs.hcvlci.cz/zazemi.html)

 

Autor: Miroslav Salač

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!