shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Preview: Kdo se dnes představí ve Vlčím dresu? Představujeme posily a nová jména poprvé na domácím ledě.

V dnešním utkání se domácímu publiku představí řada nových jmen. Pojďme si přiblížit, kdo se v klání proti Slovanu Ústí nad Labem na ledě objeví.

Již ohlášenými posilami je Antonín Dušek s Tomášem Plíhalem. První jmenovaný v minulé sezoně působil v Chance lize, Plíhal se zase k Vlkům vrací po postupu do německé DEL 2 s týmem Regensburku.

V brankovišti dnes za Vlky nastoupí první neoznámená posila a to Tomáš Horák. Ten dříve působil v mládeži Zlína či Americké South Florida Hockey Academy. Záda mu bude krýt jablonecký odchovanec Jan Král. Trio brankářů poté do sezony doplní zkušený Jakub Jelínek.

V dresu Vlků se dále poprvé doma představí Tomáš Kollert a Vojtěch Strnad. Oba také se zkušenostmi z Chance ligy v týmu Benátek nad Jizerou.

Další posilou do obrany je Maxmilian Filip, který minulou sezonu působil v druholigové Nové Pace. K Vlkům se také připojil vysoký Václav Moc, který minulou sezonu působil v mládeži Slovanu Bratislava. Ten však dnes k utkání nenastoupí.

V obraně Vlků dále pokračují také zkušený Pavlů, Abraham, Had či Pilek.

U Vlků také zůstává fungující trojice Kapička-Kačírek-Brokeš, druhou ligou již ostřílení Jursa či Bitman.

Do A-týmu se z mládežnického programu Vlků prokousali fanouškům již známí Tomáš Jakubec a Lukáš Folda. Oba dnes také dres prvního týmu obléknou.

Na hřišti také po nějaké dobé uvidíme Jablonecké odchovance Patrika Maďara či Romana Švíka.

Opravdu je na co se těšit. Utkání proti atraktivnímu soupeři z Ústí nad Labem začíná v 18 hodin.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!