shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Přijďte v sobotu 25.1. od 11:30 na zimní stadion v Jablonci nad Nisou na akci Týden hokeje

V sobotu 25.1.2020 od 11:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Vlci Jablonec ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na městském zimním stadionu v Jablonci nad Nisou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Jana Šuráně +420 737 888 252, seftrener@hcvlci.cz s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

1 Response

  1. Pingback : HC Vlci Jablonec nad Nisou » POZOR! 25.1. odpadá školička bruslení, přijďte na akci Pojď hrát hokej!

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!