Příprava mládeže v karanténě. Online treninky, živé meetingy, klubové výzvy – to všechno teď kluci zažívají.

Jak vypadá v těchto těžkých dnech příprava mládežníků?

Všichni jsme již nějaký čas v karanténě. Vlci však nezahálí. Program na každý den mají mladí hokejisté připravený v aplikaci E-trenink. Všechno je pomocí propracovaných interaktivních plánů s videi popsáno do nejmenšího detailu. “Je velmi důležité, aby hráči prováděli cvičení do detailu technicky správně,” komentuje působení v suché přípravě Roman Béreš, jeden z trenérů U13. Hráči v těchto kategoriích navíc absolvují videomeetingy s trenéry, tak aby navíc zůstali v kontaktu s hráči.

“Každý den sledujeme nespočet videí hráčů, radíme, motivujeme kluky, probíráme s nimi každodenní záležitosti. Každý hráč má svůj login, pod kterým do aplikace přistupuje. Tam má pak pro něj přímo daný plán, a informace ke dni. Disponujeme nyní již obrovskou databází. Každý den ji ale stejně doplňujeme.”

Navíc se hráči mohou zapojit do celoklubové série výzev. Vidí své pořadí v rámci celého klubu a to je pohání plnit další challenge, které neustále přibývají.

Jak hráči vlků trénují můžete shlédnout v tomto videu:

Aktuální pořadí hráčů v klubových výzvách: