Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Prohra s Libercem, ale se ctí

V sobotu 14. 10. pokračovala Liga mladších žáků dalším utkáním a tím bylo derby s Bílými Tygry z Liberce. Do zápasu vstoupili všichni hráči s velkou chutí se porvat o vítězství. V první třetině jsme měli několik šancí, ale skóroval bohužel soupeř a to dvakrát. První třetina tak skončila 0 : 2. Do druhé třetiny nastoupili hráči se stejnou chutí výsledek zvrátit a měli také více ze hry. Ve 30 minutě jsme díky gólu Vojty Šimůnka zažehli šanci na vyrovnání a i přes několik velmi dobrých gólových šancí se nám to nepovedlo  Měli jsme několik šancí, nicméně se nám povedlo dát jen jeden a třetina tak skončila 1 : 2. Třetí třetina byla opět velmi vyrovnaná a po boji skončila 2 : 3. Tým Mladších žáků se i přes prohru neměl za co stydět.

HC Vlci Jablonec : HC Bílý Tygři Liberec 3:7  (0:2,1:2,2:3)

Branky a nahrávky: 30. Šimůnek, 43. Šimůnek, 56. Šimůnek