shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Realizační týmy mládeže doznaly pro novou sezónu změn! Kdo se bude v ročníku 2022/23 starat o Vlčí mláďata?

S nadcházející sezónou dostály změn i realizační týmy mládežnických kategorií.

Největší změnou je už avizovaný přesun Pavla Daňka do pozice trenéra žáků českého hokeje (rozhovor s ním naleznete zde). U žákovských kategorií tak nahradí Jana Šuráně, který se u Vlčí mládeže bude věnovat už pouze dorostencům a zároveň pozici šéftrenéra. K Vlčí smečce se pak také přidá dlouholetý hráč jabloneckého A-týmu Jan Petrmichl nebo bývalý liberecký trenér David Svoboda.

Nejstarší kategorie Vlků zůstala beze změny. Na lavičku juniorů se tak ve své třetí sezóně v Jablonci postaví zkušený Vítězslav Jankových spolu s Lubomírem Bornou. Oba týmy dorostu potom povede již zmiňovaný Jan Šuráň s trojicí Pavel Pošík, Pavel Klámrt a David Svoboda.

O oba týmy starších žáků se budou v nadcházející sezóně starat Pavel Daněk s Tomášem Měrtlem, u mladších zase Daňka doplní Tomáš Pavlata a Martin Brodský.

Nejmenším kategoriím přípravek se pod vedení Daňka budou věnovat Zdeněk Hakl, Lukáš Blažej, Jan Petrmichl, Zdeněk Bayer, Tomáš Pavlata nebo Vít Novák, který bude mít také na starosti školičku bruslení.

U Vlků také zůstává kondiční trenér mládeže Matěj Hájek, který mládežníkům připravuje suchý trénink. Fyzio a zdraví hráčů bude mít opět na starosti Barbora Smetanová.

Za skauting Vlčí organizace je i v příští sezóně zodpovědný Tomáš Kubín. A sklad s technickou podporou hráčů a broušením bruslí bude opět v rukou Roberta Kuldy.

Celé složení realizačních týmů naleznete zde. Případně se i o našich trenérech můžete dozvědět více informací zde.

 

Redakce HC Vlci Jablonec, 24.5.2022, 9:25

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!