shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

ŘISUTY JSME PŘETLAČILI AŽ V PRODLOUŽENÍ

V druhém přípravném zápase hostilo “áčko” Vlků na svém ledě tým “buldoků” z Řisut. Nově složený jablonecký tým s několika posilami a hlad po hokeji přilákaly do ochozů slušnou diváckou návštěvu. Domácí Vlci drželi dlouho otěže utkání ve svých rukou a tříbrankový náskok po dvou třetinách odpovídal obrazu hry. Do třetí části ale nastoupili hosté z Řisut mnohem aktivněji a zatlačili Vlky do defenzivy. Výsledkem bylo srovnání skóre a následné prodloužení. V něm Vlci využili početní výhodu, když Petr Had propálil tvrdou střelou ze střední vzdálenosti hostujícího brankáře.  Další zápas čeká Vlky už v úterý 24.8., kdy zavítá do Jablonce tým Nové Paky.

HC Vlci Jablonec nad Nisou – TJ HC Řisuty 4:3 pp. (2:0, 1:0, 0:3 – 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Pavlů (Abraham), 20. Homolka, 23. Král (Hric), 64. Had (Kapička) – 43. Čermák (Matula), 45. Malovický (Šilhavý), 54. Okegawa (Janeček). Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 140. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Krofta – Had, Pavlů, Kolmann, Pílek, Abraham, Charvát, Král, Bajer, Hric, Bouřil, Folda, Homolka, Jursa, Plíhal, Kapička „C“.

TJ HC Řisuty: Stahl – Řepka, Matula, J. Kučera, Škutina, Malovický, Zich, Flachs, Mareček – M. Kučera, Patyk „A“, Formánek „C“ – Šilhavý, Janeček, Čermák – Okegawa, Havlůj, Rendla – Výrut, Fortelka „A“, Křenek.

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!