Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Skvělý začátek druhé části sezóny

První sobotu v novém roce začala druhá část sezóny. Na první utkání k nám zavítal soupeř z Třebechovic pod Orebem. Utkání bylo od začátku vyrovnané a oba týmy si nic nedarovaly. První branka padla do domácí sítě ve čtvrté minutě. Nicméně domácí hráči se nezalekly a o minutu pozděli bylo zásluhou Míši Jastraba vyrovnáno. Stavem 1 : 1 skončila i první třetina. Druhá třetina se odehrávala v podobném duchu s tím rozdílem, že do vedení šel náš tým krásným gólem Štěpánem Přichystalem. Soupeř však dokázal vyrovnat a druhá třetina tak skončila také 1 : 1. Ve třetí třetině bylo vidět, že naši hráči chtěli vítězství více a tak se na soupeře vrhli a přidali další 2 branky.

K druhému zápasu odjeli naší borci do Trutnova a po dlouhé cestě je čekal zápas, který byl plný někdy až nepochopitelných vyloučení. Zápas však byl víceméně v naší režii a po třetinách 0 : 5, 0 : 3 a 3 : 2 jsme si odvezli vítězství 10 : 3.

HC Vlci Jablonec : SK Třebechovice pod Orebem 4:2  (1:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Jastrab (Dobrovský), 29. Přichystal (Tůmová), 46. Tůmová (Šimůnek), 59. Jastrab

HC Trutnov : HC Vlci Jablonec 3:10  (0:5, 0:3, 3:2)

Branky a nahrávky: 3. Bleša (Přichystal), 4. Šimůnek (Choma, Bleša) 12. Klámrt (Jastrab, Dobrovský), 17. Šimůnek (Choma), 20. Zeman (Dobrovský, Jastrab), 22. Zeman, 28. Šimůnek (Přichystal), 31. Jastrab, 44. Choma (Šimůnek), 59. Šimůnek (Svoboda)