shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Sportem ke vzájemnému poznávání

Na samém konci právě uplynulé hokejové sezóny se přes sedmdesát žáků a dorostenců našeho klubu vypravilo do krásného prostředí polských Krkonoš, kde strávili čtyři dny v areálu luxusního hotelu BORNIT ve Szklarske Porebě. V rámci společného česko-polského projektu „Sportem ke vzájemnému poznávání“ zde mladí jablonečtí hokejisté navázali  vzájemné přátelské vztahy s mladými atlety z partnerského klubu KS SMS Szklarska Poreba. Toto setkání bylo realizováno v rámci Programu spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj s finanční spoluúčastí našeho klubu T.J. HC Jablonec nad Nisou, z.s.

O zábavu měli všichni účastníci postaráno, spolu s polskými kamarády si mladí Vlci plně užili nabídku hotelového areálu – bazén, saunu s vířivkou, moderní fitness, ale třeba i konferenční sál nebo nedalekou hotelovou chatu pro společný barbecue večer. Po celou dobu pobytu byla pro mladé sportovce připravena i bohatá nabídka jídel včetně pitného režimu. Na organizaci pobytu dohlížel česko-polský tým trenérů s fyzioterapeutkou a kondičním specialistou, a v rámci programu došlo i na několik přednášek se sportovní tématikou, mentálním koučinkem a představením obou klubů a národů. Hlavní náplní akce ale byly družební aktivity, hry a soutěže s cílem poznat se navzájem.

Spolupráce s polskými přáteli bude pokračovat opět v červnu, kdy náš klub ve Szklarske Porebě pořádá opět s podporou Evropského fondu pro regionální rozvoj vícedenní atletické česko-polské závody.

 

 

 

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!