shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Střípky z druhé ligy

První návrh 2.ligy – Model třetí nejvyšší soutěže by měl zůstat zachován, podle předpokladů se bude hrát stejně jako vloni ve třech skupinách! V pátek zástupci svazu rozesílali na kluby jejich rozdělení, někde zůstali pořádně šokováni. Hlavně v Podkrkonoší, kde se těšili na derby s nováčkem soutěže Dvorem Králové nad Labem. Jenže druholigový nováček byl zařazen do skupiny Střed, zatímco Vrchlabí a Trutnov figurují na Západě. HC RODOS Dvůr Králové počítá pouze s variantou, že by měl být ve skupině ZÁPAD. Pokud se tak nestane, bude zvažovat i odstoupení ze soutěže.

Technika Brno a Klášterec nad Ohří – Do posledního květnového dne museli druholigové kluby podat přihlášku pro příští ročník třetí nejvyšší soutěže. Už nyní je jasné, že se v něm s jistotou nepředstaví dva kluby. Klášterec nad Ohří a Technika Brno! Jihomoravané informovali o tom, že licenci převedli do Letňan.

Sokolov – Dnes se objevila zpráva o tom, že Sokolov, který v březnu nezvládl baráž a po dvaceti letech sestoupil z druhé ligy, třetí nejvyšší soutěž přesto bude hrát. Baník totiž koupil licenci od Klášterce nad Ohří. Takže Jablonec opět čeká cesta k jednomu nejvzdálenějšímu soupeři a bude očekávat nové rozlosování druhé ligy.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!