shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Těžké tři zápasy v minulém týdnu zvládla U16 na výbornou a do tabulky přidává 9 bodů!

Tři zápasy během jednoho týdne – tři výhry, to je lednová bilance týmu U16 (B-tým dorostu HC Vlci) v nadstavbové části o umístění Regionální ligy dorostu. Pod vedením trenéra Pavla Klámrta zaskočili nejprve Vlci důraznou hrou s rychlým napadáním a dobrým pohybem soupeře z Nové Paky a oplatili mu tak dvě prohry ze základní skupiny. K výhře 6:3 přispěl hattrickem střelecky disponovaný Denis Mráček.

Překvapením víkendu ale byla výhra Jablonce na ledě vedoucího týmu tabulky – hokejistů HC Jičín. Tento výběr složený ze dvou klubů (Jičín a Lomnice n.P.) nastupoval k utkání v roli velkého favorita, rezervní tým Vlků mu ale svým bojovným výkonem podpořeným výborným Štrinclem v brance pokazil sobotní večer a odvezl si do Jablonce tři cenné body za zcela zaslouženou výhru 3:2.

S obavami jak se na hráčích projeví večerní těžký zápas v Jičíně vyjeli v neděli ráno na svůj domácí led svěřenci trenéra Klámrta proti soupeřům z HC Frýdlant. Už od začátku ale bylo jasné, že Vlci nenechají nic náhodě a skóre tak k radosti domácích fanoušků utěšeně narůstalo. Na výhře 11:3 se dobrým podílel podílel celý tým, střelecky se tentokrát dařilo autorovi tří branek Davidovi Wernerovi.

Trenér Pavel Klámrt své svěřence pochválil : “celý tým dodržoval stanovenou taktiku a hráči se tentokrát vyvarovali i zbytečných chyb. Po delší absenci kvůli zranění se do sestavy vrátil kapitán Jirka Kolátor a na výkonu týmu to bylo znát, zlepšili jsme hlavně pohyb a nasazení. Po nedělním utkání tak po zásluze čekala na všechny naše hráče pizza od rodičů, kterou měli slíbenou za tři výhry.”

Vlky čekají o víkendu další dva těžké zápasy proti Č.Lípě a Turnovu. Doufejme, že v nich jablonečtí hokejisté potvrdí dobrou formu z minulého týdne.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!