shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

U15 a U13 úspěšně zakončili víkend. Přetlačili Turnov.

Díky plnému bodovému zisku z víkendových zápasů mají mladší a starší žáci nakročeno k postupu do vyšší skupiny další části žákovské ligy, poslední zápas základní části je čeká již tuto sobotu na frýdlantském ledě.

Autor: Tomáš Kubín

Nedělní duel s Turnovem neměl být podle všech předpokladů pro Vlky problémem, přesto se vítězství obou kategorií nerodilo vůbec lehce. Na hře mladších žáků se v průběhu utkání projevil zjevný úbytek sil, oba víkendové zápasy sehráli Vlci pouze s dvěma pětkami hráčů. Brzké vedení 3:0 domácí hráče možná trochu uspalo a nezvykle velkým množstvím chyb a zmatků v obranné fázi pomohli hráčům Turnova vrátit se do zápasu. Domácím Vlkům chyběl pohyb, jejich matný výkon měl spolu s maximální bojovností hostujících hráčů za následek obrat ve skóre. V polovině utkání při dvougólovém náskoku Turnova tak museli trenéři Vlků na své svěřence několikrát zvýšit hlas, výsledkem bylo zlepšení obranné činnosti a zvýšený tlak v útočném pásmu vyjádřený ještě do druhé přestávky šesti přesnými zásahy. Třetí třetinu si již domácí hráči pohlídali. Utkání plné nepřesností a zmatků rozhodlo i využití čtyř z osmi přesilových her, ve kterých Vlci potrestali nečistou hru hostů.

Povinné dva body si proti Turnovu do tabulky připsali i starší žáci, výkonem ale moc nepřesvědčili, když se tempem hry až moc přizpůsobili svému soupeři. Domácím hráčům vázla kombinace a s individuálními akcemi si většinou hokejisté Turnova poradili. Pěti góly na sebe v tomto utkání upozornil střelecky disponovaný Vojta Šimůnek.

 

mladší žáci :

HC Vlci – HC Turnov 1931 15:8 (4:3, 6:3, 5:2)

sestava a body : Svoboda – Kyzivát, Mencl (0+1), Šourek (1+1), Elis (0+1), Bořuta (2+2), Mairich (2+0), Kubín (2+2), Sádovský (0+2), Vašek, Bleša (1+2), Vérteši (2+2), Rakáč (5+3), Kulda

vyločení 2:8, využití 4:1, v oslabení 0+1

statistika brankářů : Svoboda (HC Vlci) 49 zásahů, úspěšnost 85,96% – Hujer (Turnov) 50 zásahů, úspěšnost 76,92%

 

starší žáci :

HC Vlci – HC Turnov 1931 10:6 (3:1, 3:4, 4:1)

sestava a body : Bořuta, Balaš – Havlíček, Kubín (1+0), Bleša, Včeliš (0+1), Richtárik (0+1), Musil, Moussa (1+0), Kolátor (1+1), Bartel, Maděra, Grebeníček (1+2), Šimůnek (5+1), Hvězda (0+1), Jastrab (1+5)

vyloučení 4:6, využití 0:0, v oslabení 0:1

Galerie:

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!