shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

ÚSPĚŠNÉ ZAKONČENÍ LIGY ŽÁKŮ

Na konci března dohrály své soutěže i týmy mladších a starších žáků (kategorie U13 a U15). Že obě družstva Vlků obsadí první místa v nadstavbových skupinách o konečné umístění bylo jasné ještě předtím, než vedení hokejového klubu z České Třebové odmítlo dohrát poslední utkání sezóny kvůli dřívějšímu ukončení provozu na jejich stadionu.

Po jasném postupu ze základních “krajských” skupin Ligy žáků se jablonečtí hokejisté spojili v nadstavbové skupině se soupeři z Hradeckého a Pardubického kraje. Po odehrání této části se oddělila čtveřice nejlepších týmů Náchoda, Pardubic, H.Králové a Liberce. Vlci pokračovali v zápasech v třetí části Ligy žáků, ve které se opět střetli s Hronovem, Č.Třebovou a Jaroměří. Jak mladší tak starší žáci tuto skupinu s přehledem vyhráli a svými výkony potěšili nejen trenéry, ale i početný fanklub, který svým hlasitým povzbuzováním podporoval mladé Vlky na všech zápasech doma i venku.

Po pár dnech odpočinku pak trenéři přerozdělili své svěřence z U15 do nově sestavených kategorií mladšího a staršího dorostu a pokračovali s nimi v tréninkovém procesu. Spolu s hráči ostatních kategorií si ještě tento týden užijí tréninky na ledě, sezónu poté starší žáci a dorostenci ukončí teambuildingovým soustředěním v Polsku.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!