shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

V Polsku jsme se měli dobře

Stravování bylo na skvělé úrovni a vždy byl všeho dostatek. Všechna jídla byla servírována formou švédských stolů, takže si každý mohl přidat kolik chtěl. Na uvítanou jsme po příjezdu dostali polskou specialitu “zapékanku”. Na společné večeři s polskými dětmi bylo připraveno skvělé grilované maso, libové párečky, jelítka.

Snídaně byly neuvěřitelně pestré. Palačinky plněné tvarohem, smažená vajíčka, párky, klobásky, tác plný kvalitních sýrů, libových salámů a šunky, pomazánky různých druhů. Nechybělo nic, byl dostatek ovoce, jogurtu, musli-křupinek.

K dopolední svačině byl tvarohový dezert, odpoledne ovoce a sušenka. Oběd se skládal z polévky a hlavního jídla, každý si mohl jít kdykoliv přidat. Vždy bylo k dispozici pečivo. Večeře byly rovněž výživné, měli jsme pečené čtvrtky kuřat, jednou byly připraveny noky se špenátem a špagety, které šly hodně na odbyt, takže během 15 minut nám dovařil kuchař další dávku pro věčné “hladovce”. Na všech účastních bylo vidět, že všichni jsou spokojeni, jak s kvalitou jídla, tak s množstvím. Těšíme se na příští návštěvu v Interferie Sport Hotel Bornit.

 

       

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!