shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Velká posila do Jablonce! Hokejista – cestovatel je zpátky doma!

Další zatoulaný Vlk se vrací domů do jablonecké smečky – světoběžník Michal Kapička je další velkou posilou našeho týmu.

Do Jablonce se Michal vrátil během svých čtrnácti zahraničních angažmá již třikrát, vždy se ale po odehrání sezóny v dresu Vlků rozjel zpět do světa. Všichni fanoušci Vlků ale doufají, že se Michal tentokrát vrací natrvalo.

Jablonecký rodák sice prošel libereckou mládeží, kariéru v “dospělém” hokeji ale odstartoval dvěma sezonami v dresu s Vlkem. Poté už následovaly slovenské Nové Zámky, německý EV Landsberg 2000, a hlavně několik sezon ve Francii (Mulhouse, Nice, Briançon, Cholet) doplněných jedním rokem v anglickém klubu Swindon Wildcats.

Všude kde působil patřil k tahounům týmu, jeho statistiky jsou obdivuhodné – například ve svém několikaletém francouzském působení nasbíral ve 198 zápasech celkem 247 kanadských bodů.

“Michal je dalším z hráčů s jabloneckými kořeny, který doplnil naši sestavu”, komentuje Kapičkův návrat sportovní manažer “A”-týmu Tomáš Plíhal. “Věříme, že bude patřit k lídrům na ledě i v kabině.”

Kapička v dresu francouzského Scorpions Mulhouse.

 

 

Autor: Tomáš Kubín

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!