shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Velký návrat! Dravý útočník oblékne v další sezoně dres Vlků…

Další posilu do řad A-týmu jistě není třeba fanouškům Vlků dlouho představovat. Jedná se o jabloneckého rodáka, útočníka Tibora Hrice, který předchozích 9 let strávil v Nové Pace. Nyní ho však oslovila nabídka jabloneckých Vlků a tak se zrodil velký návrat. Redakci Vlčích stránek odpověděl Tibor na pár krátkých otázek:

Tibore, proč jsi se rozhodl k návratu do svého rodného klubu?

Oslovil mě Tomáš Plíhal, jestli bych měl zájem hrát za jablonecké Vlky. O nabídce jsem hodně přemýšlel.  Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, ukončit po 11 letech své hokejové působení v Nové Pace. Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodl vrátit se do jabloneckého týmu. Řekl jsem si, že přišla ta správná chvíle pro změnu, vrátit se zase na „domácí“ hřiště.

Sledoval jsi minulé sezony Vlky, znáš hráče?

S některými hráči se znám velmi dobře a jsem s nimi dlouhodobě v kontaktu. Hokejový tým jsem sledoval, protože jsem proti Vlkům pravidelně hrál. Když jsem měl čas, tak jsem se chodil dívat i na jejich zápasy s jinými kluby.

Co si slibuješ od nového angažmá?

Jak už jsem říkal, řadu hráčů znám osobně, takže vím, co mě čeká. Doufám, že budeme dobrá parta, která bude vyhrávat. Věřím, že budeme úspěšný tým, který bude bojovat o čelo tabulky.

Hric při postupu Nové Paky do 2. ligy ČR

 

Tibore, chyběl ti hokej v minulé sezoně?

Samozřejmě, nebylo vůbec jednoduché si udržovat hokejovou kondici, vždyť jsme 8 měsíců nemohli hrát a ani trénovat. Myslím si, že nejen já, ale i ostatní hráči jsou rádi, že už můžeme na led. Doufám, že se letos hokejová sezona standardně rozjede.

Jak seš na tom zdravotně, co tvoje fyzička?

Musím zaklepat, že zdravotně se cítím perfektně, dokonce lépe než na začátku minulé sezony. Na fyzičce samozřejmě pravidelně makám. Chodím 2-3 týdně na led, buď do Liberce nebo do České Lípy.

Slovo na závěr?

Už se těším, až to celé dění na ledě zase začne. Těším se na fanoušky a na skvělé zápasy. Samozřejmě na hokej s dobrými kluky v týmu.

 

Autor: Miroslav Salač

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!