Vlci makají on-line. E-trenink se nadále osvědčuje, přibývají i live tréninky.

Vlci ani během koronavirové pauzy nezahálí a pečlivě se připravují na restart hokejové sezony. Napomáhá jim v tom portál E-trenink, ve kterém přibylo od jara mnoho nové funkcionality.

Trenéři teď mohou mnohem jednodušeji tvořit plány pro své hráči. Přibývají cvičení do již tak rozsáhlé databáze.

A hráči? Ti makají…

E-trenink registruje přes 300 přístupů našich hráčů a trenérů denně. Navíc trenéři vedou denně live tréninkové jednotky, kde děti cvičí přímo v kontaktu s trenérem. Mladí Vlci tak dělají vše co je v jejich silách, aby byli připraveni k návratu na led.

Tento týden se zároveň opět rozběhne klubová soutěž – série výzev, které budou mladí hráči plnit. Narozdíl od jara se však bude jednat o výzvy převážně s hokejovou holí a dovedností s ní.

Jak probíhá trénink mladých Vlčat se můžete podívat v následujících videích:

VIDEO – IN THE DARK:

ROZHOVOR S VÍTĚZI KLUBOVÝCH VÝZEV Z JARA: