shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci pokračují v úspěšném projektu, v Lomnici se v krajském výběru představilo hned 5 jabloneckých hráčů!

Lomnice nad Popelkou, So 22.2.2020: Druhým soustředěním pokračoval na Lomnickém zimním stadionu nový projekt vzniklý z iniciativy Vlků – výběry malých klubů Libereckého kraje. Na ledě se při skills tréninku, hrách v malých prostorech a zápase představilo celkem 24 nadějných mladých hokejistů z celého kraje. Na scéně nechyběli ani Vlci. A to hned pět z nich – brankář Jáchym Tůma, útočníci Aleš Koňák, Ondřej Mitlener a Miroslav Zmrzlý a obránce Stanislav Pavlišta.

“Kluci absolvovali náročný program. Bylo to za dopoledne přes 4 hodiny na ledě velmi intenzivníhpo tréninku. Už po druhém kempu vidíme na chlapcích zlepšení v oblasti dovedností vedení kotouče. To, že jim ale jednou za měsíc ukážeme nějaké nové pohyby je ale nevytrhne. Je to hlavně o kvalitní práci v klubu. Důležitá je v tomto projektu hlavně konfrontace s ostatními hráči z kraje. Klucí mají srovnání, jak jsou na tom. Na všech akcí zatím panovala skvělá atmosféra a nálada, za což jsem nejvíce rádi,” komentuje dění trenér projektu a jablonecký šéftrenér Šuráň.

VMK (Výběr malých klubů) bude pokračovat ještě jedním soustředěním tentokrát v České Lípě (15.3.), poté se 5. dubna zúčastní mezinárodního turnaje čtyř.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!