Vlci před zraky téměř 1000 fanoušků zvítězili nad Gepardy. Zároveň také v rámci projektu O Kapku lepší hokej pomohli dobré věci.

V Jabloneckém derby, ve kterém se proti sobě v nedělní podvečer postavili dva celky hrající v Jablonci Vlci obhájili svou historickou pozici, a i díky výkonům svých mladých odchovanců přehráli starou gardu Gepardů. Za výrazné podpory téměř 1000 fanoušků šli Vlci již na začátku do vedení, když skóre otevřel hrající šéftrenér Vlků Pavel Daněk. Po třech gólech, o které se postarali hráči jabloneckých juniorů Dědek s Jakubcem se již zdálo, že Vlci zápas úspěšně ukončí již v základní hrací době. Gepardi však dokázali skóre vyrovnat, a tak se rozhodlo až v samostatných nájezdech. Ty rozhodnul svými dvěma góly kapitán a odchovanec Vlků Švík a Vlci tak v zápase dostáli svého motta, že nevypráví příběhy a dělají hokej. Srdceryvný výkon domácích podtrhl také fakt, že se Vlci rozhodli v rámci projektu O Kapku lepší hokej pomoci dobré věci.