shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci představili unikátní systém práce s hráči. JHS – ideální koncepce pro rozvoj mladého hokejisty!

Vlci zavádí v letošním roce zbrusu novou tréninkovou koncepci a systém rozvoje hokejistů. V uplynulých dvou letech v rámci Programu rozvoje jabloneckého hokeje (PRJH) stabilizovali mládežnickou základnu a trenérský tým. V nové sezoně přechází do další fáze!

Pro hráče v Jabloneckém klubu v dětských a mládežnických kategoriích připravili unikátní tréninkový systém – JHS (Jablonec Hockey System). Tento inovativní systém pro rozvoj hráčů vychází především z americké koncepce „ADM – american development model“, švédské „Svensk Ishockey strategie 2017-2022“ a finské „Suomalaisen jääkiekon strategia“. Z těchto tří modelů je do JHS zahrnouto vždy to nejlepší co jednotlivé modely nabízejí pro hráče v rámci hokejového rozvoje.

Duchovním otcem systému je šéftrenér mládeže Honza Šuráň, který ho popisuje vlastními slovy: „Jedná se o výjimečný systém, který nemá v ČR obdoby. Jde o komplexní systém rozvoje dítěte od chvíle, kdy přijde do klubu a začne se učit bruslit ve 4-6 letech až po dospělého hokejistu“.

Redakce Vlčích stránek připravila sérii článků “Představujeme JHS”, ve kterých se Vám v následujících týdnech bude snažit tento nový systém přiblížit.

Více o celém systému se můžete dozvědět také na webové stránce jhs.hcvlci.cz.

Autor: Miroslav Salač

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!