shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci přichází s inovativní aplikací E-TRENINK. “Hráči se zaměří více na techniku cvičení,” slibují si.

HC Vlci Jablonec přichází s inovací na poli online individuálního tréninku. Nově spustili aplikaci E-TRENINK na portále http://e-trenink.hcvlci.cz . “Přemýšleli jsme, jak zabezpečit individuální tréninkový proces našich hráčů v této neklidné době. Na internetu koluje spousta videí, ale zpravidla se nejedná o ucelený systém tréninku,” popisuje generální manažer HC Vlci David Bartel a dodává: “Výsledkem dlouhodobé analýzy moderních tréninkových hokejových metod bylo sestavení intuitivní webové aplikace naším šéftrenérem Honzou Šuráňem.”

Vznikl tak zcela nový koncept. „Aplikace zobrazuje trenérům knihovny cvičení a hráčům naopak už řádně ucelené tréninkové plány a programy na dané dny včetně videoukázek všech vložených cvičení,“ popisuje Šuráň: „Měli jsme to v plánu již nějaký čas, protože stejně chceme po hráčích, aby se udržovali v kondici mezi koncem suché přípravy a začátkem ledů, toto nás k tomu tak trochu donutilo. Věřím, že vzhledem k tomu, že ve videích se detailně věnujeme technice provedení daných cviků, což často opomíjíme při hromadném tréninku, hráči by se dle mého názoru mohli díky tomu na ni více zaměřit.“ Aplikace je volně přístupná a hráči zde pod hlavičkou své kategorie naleznou tréninkový plán i s videi.

„Hráče se chystáme motivovat v podobě různých challenges spojených s provedením daných tréninkových plánů. Zatím jsou tam základní cvičení, ale právě natáčíme i sérii cvičení zábavnou formou tak, aby hráče trénink doma bavil. Plánuje se také soutěž, kdy by hráči měli některá videa s námi přes sociální sítě sdílet“ představuje vizi aplikace Šuráň.

„Myslím si, že naše organizace se každým dnem posouvá díky těmto detailům kupředu. Chceme být hlavně inovativní a najít si svou cestu,“ okomentoval dění v klubu prezident Pavel Klámrt.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!