Vlci s Hronovem neuspěli. Hráli doma naposled, play off nebude

V posledním domácím utkání letošní sezony se Vlci ve II. lize utkali s celkem Hronova. A utkání se odvíjelo, dalo by se říct, podle scénáře několika posledních zápasů.

Vlci byli tím, kdo inkasoval první. Jenže pak brankami Hájka a Pavlů skóre otočili a po první třetině šli do kabin s jednobrankovým vedením. Pak ještě v úvodu druhého dějství Brokešem navýšili. Jenže pak hosté snížili a do konce třetiny stav utkání vyrovnali.

Od poloviny zápasu to byl Hronov, kdo měl více ze hry a diktoval tempo.
A to se potvrdilo ve třetí třetině. Hronov přidal další dvě branky a z Jablonce si odvezl tři body. Vlci nedokázali udržet vedení a rozloučit se doma v této sezóně s fanoušky vítězným zápasem. Ještě je ale čeká těžký duel v sobotu 26. února na ledě pražských Letňan.

HC Vlci Jablonec : HC WIKOV Hronov 3 : 5 ( 2 : 1, 1 : 2 , 0 : 2 )

Branky a nahrávky: 10. Hájek (Hric, Pavlů), 15. Pavlů (Hric), 25. Brokeš (Kapička, Had) – 4. Bucek (Mikulec, Kozák), 27. Romanov (Nazarov, Kubeček), 36. Janda (Kubeček), 41. Hašlar, 52. Bucek (Romanov, Hašlar)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Krofta (Jelínek) – Patzelt, Tržický, Had, Pavlů, Abraham, Mrkvička (C), Šíma – Bitman, Hájek, Jakubec – Bajer, Kulda, Hric – Brokeš, Kačírek, Jursa – Bouřil, Kapička.Trenér: Vítězslav Jankových

Zdroj: Jablonecký deník