shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci šanci vyrovnat ve Žďáru nevyužili

První utkání semifinále jablonečtí Vlci sehráli na ledě Žďáru. Hostům nevyšel vstup do zápasu, když už po sedmnácti vteřinách prohrávali.

Vlkům dalo práci zvyknout si na větší hrací plochu a chvilku jim trvalo, než se zorientovali. To bylo i příčinou toho, že během několika minut prohrávali 3:0. Pak si vzali oddechový čas. Podařilo se jim snížit, ale i tak byli domácí jistější, aktivnější v bruslení a důraznější na kotouči. Vlci po první třetině prohrávali 4:1.

Ve druhé třetině se ale hosté dostali do tempa, změnili způsob hry, byli důraznější v koncovce a v průběhu oslabení se jim podařilo snížit. Pak přidali další branku a po dvou třetinách svítil na ukazateli už jen jednobrankový rozdíl.

V poslední třetině domácí ale Vlkům zase utekli a zvýšili skóre na rozdíl dvou branek. Dominovali hlavně v kombinaci, v soubojích u mantinelů a v přesných přihrávkách. Snížili zase na rozdíl jedné branky a měli šanci na to výsledek srovnat. Velkou příležitost měl Jakub Mulač, ale nepodařilo se mu ji využít a přes ležícího golmana protlačit puk do branky. Naopak domácí vstřelili, po chybě Vlků, poslední branku a zpečetili výsledek zápasu ve svůj prospěch.

HC Žďár nad Sázavou – HC Vlci Jablonec 6:4 (4:1, 0:2, 2:1)

Sestava: Hosnedl (Petruželka) – Pulec, Tondr, Čechura, Pavlů, Zeman, Pilař – Víšek, Bříška, L.Tondr – Nevyhoštěný, Demel, Peřina – Mulač, Brokeš, Babec – Homolka, Havlas, Gecko

Branky: 15.Pavlů (Víšek), 21.Nevyhoštěný (Pavlů), 32.Bříška (Víšek, L.Tondr), 45.Bříška (Čechura)

Foto: web soupeře

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!