shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci se v dalším víkendu akcí VTM neztratili. Bodově nejvýraznější Koňák.

Pauza v lize mladších a starších žáků mohla opět znamenat jediné, a to další akce projektu českého hokeje výchova talentované mládeže VTM.

Ve velké konkurenci krajských výběrů měli Vlci samozřejmě také své zastoupení! Do Karlových Varů na turnaj kategorie U12 (ročník 2008) se Liberecký kraj vypravili reprezentovat brankář Václav Uhlíř a hráč Martin Mairich. Výběr bohužel proti dobře hrajícímu Plzeňskému a Karlovarskému kraji oba zápasy prohrál. Chlapcům přesto opět turnaj přinesl srovnání s ostatními hráči z kraje a užitečné zkušenosti.

Do Skutče vyrazil tým U15 a U14. V trenérském týmu nechyběl šéftrenér jablonecké mládeže Šuráň a s výběrem hráčů ročníku 2005 také odcestoval útočník starších žáků Aleš Koňák. Nejprve hráči absolvovali skills trénink pod vedením Michala Brože a Tomáše Paciny. Poté už nic nebránilo střetnutí s Pardubickým krajem. S ním výběr hráčů LBK zaznamenal výrazný úspěch, když zvítězil 6:5 po sn. Bodově aktivní Koňák si připsal gól a asistenci a hlavně další skvělou možnost zdokonalit svůj hokejový um v konkurenci krajského výběru.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!