shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlčí smečka roztrhala Lvi

Už bez Plíhala, který odešel do německého Landshutu a zraněného Bříšky nastupovali domácí Vlci k dalšímu zápasu druhé ligy, ve kterém chtěli napravit kolaps ze středečního utkání s Kolínem. V něm sice vedli po první části 4:0, ale takto rozehraný zápas nakonec prohráli ! A Mostečtí Lvi patří k hodně ofenzivně laděným týmům, takže se dala čekat třeba i gólová přestřelka.

  Ta se ale zpočátku nekonala a na úvodní branku zápasu si tak diváci museli počkat až do 19.minuty utkání. Tomáš Nezbeda si od levého mantinelu najel směrek k ose hřiště a v zápětí vypustil střelu na Hanuljaka. Následovalo vyloučení Mulače, ale soupeř nic zásadního nepředvedl, tak se šlo do šaten za stavu 1:0.

  Zdání vyrovnaného utkání však vzalo za své ve druhé části zápasu a v ní domácí svého soupeře doslova rozebrali. Nejdříve přidal svou druhou branku Nezbeda,když trefil poloprázdnou branku, za dvě minuty dorážel puk za záda Hanuljaka Gecko a hned bylo na ledě veseleji. Ve 28.minutě bylo na ukazateli skóre 4:0 – Patrik Maďar z pravého křídla posílal touš po ledě před branku, kam si najížděl Marek Frk. Práci za něj odvedl mostecký obránce, jenž kotouč smolně tečoval pod horní tyčku vlastní svatyně! A střelecké hody pokračovali. Po té co Tondr přidal branku na 5:0 se podařilo v přesilovce skórovat ve 36.minutě i hostům, návrat do zápasu jim však Vlci nedovolili. Po brance hostujícího Micala přidal svoji druhou trefu v zápase Gecko a domácí vedli o pět gólů.

   Do poslední třetiny Hanuljak přenechal své místo v brance Chabrovi, ten držel čisté skore do padesáté minuty. Mostečtí ve třetí části působili zlepšeným dojmem. Nejprve v přesilovce zazvonila tyč Hosnedlovy klece, ale snížit dokázat Havlůj až na začátku 46.minuty. Jenže domácí borci tentokrát žádné drama nepřipustili a, po trochu šťastných, trefách Frka a Brokeše upravili konečný stav na 8:2.

  Svou premieru v dresu jabloneckých Vlků si odbyl Matěj Hájek, který sice do zápasu naskočil až na konci, ale měl by si vybudovat svoje místo ve třetí pětce.

Branky : 19. Nezbeda (Babec, Gecko), 23. Nezbeda (Mulač, Pilař), 25. Gecko (Babec, Pilař), 29. Maďar, 30. L.Tondr (Homolka, Mulač), 37. Gecko (Homolka), 51. Frk (Abraham, L.Tondr) , 60. Brokeš (Maďar, Čechura) – 36. Mical (Smolka, Bakrlík), 46. Havlůj (Kundrt, Smolka)

Vyloučení : 5:8       Využití : 1:1

Sestava : Hosnedl (Jelínek) – Mrkvička, Abraham, Pavlů, Čechura, Havelka, Pilař, Melovič – Mulač, Homolka, Tondr – Frk, Brokeš, Maďar – Babec, Nezbeda, Gecko – Šilhan, Hájek

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!