shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

VLCI V LIZE ŽÁKŮ STOPROCENTNÍ

V úvodním utkání ligy žáků se střetli jablonečtí Vlci s týmy Varnsdorfu a Mělníku. V kategorii U13 (mladší žáci) postavil pro letošní sezonu jablonecký klub dvě družstva – tým “Blue” bude bojovat v Lize libereckého kraje, zatímco tým “White” byl rozhodnutím svazové komise zařazen trošku nelogicky do středočeské skupiny.
Úspěšní byli jak “Bílí”, kteří si na mělnickém ledě se svým soupeřem bez problémů poradili, tak “Modří”, kteří si proti Varnsdorfu také s chutí zastříleli.
Jejich starší kamarádi měli o poznání těžší práci, i když tomu nakonec jednoznačný výsledek moc neodpovídá. V letošní sezoně bude o případném postupu do vyšší skupiny Ligy mladších a starších žáků rozhodovat pouze umístění starší kategorie U15, záležet proto bude na každém bodu, který se jim povede vybojovat. Hosté z Varnsdorfu dopředu avizovali problémy se složením sestavy starších žáků, nakonec se proti Vlkům postavila poněkud zvláštní skupinka jedenácti různě starých německo-liberecko-jabloneckých hráčů. Domácím Vlkům ale nedali nic zadarmo, velkou překážkou pro střelce domácích byl hlavně dobře chytající brankář Varnsdorfu Charvát. Po brankově vyrovnaných prvních dvou třetinách se nakonec přece jen podařilo Jablonci trpělovou hrou gólově odskočit a s přehledem dohrát zápas do vítězného konce. Trenér Vlků Jan Šuráň k zápasům dodal : “Je před námi ještě hodně práce, z výher máme samozřejmě radost, ale musíme ještě zapracovat hlavně na celkové souhře. Věřím, že se náš výkon bude zápas od zápasu zlepšovat.”

U13 (mladší žáci) :

HC Junior Mělník – HC Vlci “White” 3:9 (1:1, 1:4, 1:4)
branky : Melichar 3, Bidlas 3, Š.Bartel 2, Végh
sestava : Vaníčková, Marek – Měrtl, Š.Bartel, M.Bartel, Melichar, Végh, Novák, Beránek, Bidlas, Jansa, Werner, Kulhavý

HC Vlci “Blue” – HC TS Varnsdorf 16:3 (7:2, 1:0, 8:1)
branky a asistence : Kulda, Kulda, Mencl, Kyzivát (Bleša), Mencl (Hlubuček, Vašek), Kulda (Elis), Hlubuček (Mencl, Kyzivát), Hlubuček (Kyzivát, Kulda), Hlubuček (Elis), Kyzivát, Kulda (Kyzivát), Kulda, Kulda (Elis), Elis (Mencl), Kulda (Elis, Kyzivát), Kyzivát (Šourek) – Froneberg (Hocko), Hocko, Staněk (Havlena)
sestava HC Vlci : Svoboda, Šimůnek – Kyzivát, Šourek, Elis, Vašek, Bleša, Kulda, Mencl, Pleštil, Hlubuček, Milota

U15 (starší žáci) :

HC Vlci – HC TS Varnsdorf 7:2 (1:1, 1:1, 5:0)
branky a asistence : Musil (Jastrab), Skřebský (Bleša), Richtárik (Kolátor), Bleša (Maděra), Jastrab (Musil), Mairich (Kolátor), Richtárik (Mairich) – Jiránek, Mráček (Jiránek)
sestava HC Vlci : Balaš – Musil, Dobrovský, Kubín, Mairich, Bleša, Richtárik, Kolátor, Maděra, Jastrab, Sádovský, Vérteši, Havlíček, Skřebský, Klámrt

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!