shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci vyhráli ve Vrchlabí a postupují

Vítězná jízda jabloneckých hokejistů v play off II.ligy pokračuje. Do Vrchlabí odjeli oslabení, ale o to větší rošádu na ledě soupeře předvedli. A vyšli z ní jako vítězové. Postupují!

   Play off druhé ligy má zběsilé tempo a po dni přestávky se představili Vlci tentokrát na ledě svého soupeře ve Vrchlabí. Domácí celek v sérii prohrával a pokud chtěl pokračovat v sezóně, musel bezpodmínečně vyhrát. Jenže oslabení Vlci svého soupeře v úvodu zaskočili a po šancích Lukáše Tondra a Babce, který trefil tyč, přišel v deváté minutě úder z hole Homolky a hosté šli do vedení. Domácí celek se sice snažil před téměř čtrnácti sty diváky o vyrovnání, avšak pozorně hrající Jablonec je do výraznější šance nepustil a naopak, sám si dokázal dobré pozice vypracovat.

   Ve druhé třetině domácí přidali, dokázali si vypracovat i gólové příležitosti, po střele Hlaváče zvonila tyčka Hosnedlovy branky, ovšem k vyrovnání to nevedlo. V závěru třetiny to pak byli hosté, kdo byl blíže ke vstřelení gólu a navýšení svého náskoku.

   Podobný obraz hry měla i závěrečná část zápasu, domácí tlačili, Vlci pozorně a účelně bránili. A když se po domácích šancích Pšurného, Procházky a Jirků skóre neměnilo, přišel v 52.minutě šok pro příznivce Vrchlabí. Demel v přesilové hře překvapil domácího gólmana Abraháma a Vlci vedli 2:0. Do hry Stadionu Vrchlabí se vkradla křeč, hosté je do ničeho nepouštěli a minutu před koncem pak Víškem pečetili svoji výhru a postup do semifinále.

Nutno podotknout, že v celé serii skvěle zachytal Lukáš Hosnedl. 

Petr Cinibulk, prezident HC Vlci: “Hráli jsme v oslabené sestavě. Kluci ale výborně bojovali a nechali na ledě všechno. Dokonale jsme domácí zaskočili a přehráli. Děkuji jabloneckým fanouškům, kteří se za námi do Vrchlabí vypravili. Teď máme pár dnů na odpočinek a v neděli 25.března hrajeme semifinále proti Žďáru nad Sázavou a začínáme na ledě soupeře. Další domácí utkání sehrajeme doma v úterý 27.března. Všechny fanoušky zveme.”

HC Stadion Vrchlabí : HC Vlci Jablonec 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Branky: 9.Homolka (Babec, Havlas), 52.Demel, 59.Víšek

Sestava: Hosnedl (Petruželka) – Tondr M., Zeman, Čechura, Pavlů, Pilař P. – Homolka, Babec, Tondr L., Víšek, Havlas, Mulač, Brokeš, Demel

Využití: 0:1     Vyloučení:  3:3

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!