shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

VLCI ZOPAKOVALI UTRÁPENÉ VÍTĚZSTVÍ NAD DRAKY

HC VLCI – DRACI BÍLINA 4:3pp (2:3, 0:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Abraham (Plíhal, Kapička), 12. Had (Nevyhoštěný, Pavlů), 55. Brokeš (Plíhal, Mrkvička), 61. Mrkvička (Brokeš, Plíhal) – 3. Mašek (Kubinčák, Klisunov), 3. Zdeněk (Bartoš, Bittner), 5. Mašek (Kubinčák)
Rozhodčí : Domský – Gabriel, Zmeškal
Vyloučení : 6:12
Využití : 4:0
V oslabení : 0:0
Diváci : 300

HC Vlci Jablonec nad Nisou : Král, Jelínek – Tržický, Pavlů, Abraham, Charvát, Kulda, Had, Bitman, Mrkvička – Hájek, Kapička, Nevyhoštěný, Bajer, Homolka, Brokeš, Jursa, Hric, Plíhal, Bouřil, Kačírek
Hrající trenér : T.Plíhal

Draci Bílina : Mikhailov (Kuchař) – Jungvirt, Šešina, Urban, Druxa, Nerad, Šefl, Bittner, Daniel, Uher, Svoboda, Klisunov, Bartoš, Mašek, Fábry, Kubinčák, Zdeněk, Kobec
Trenér : Tomáš Mareš

Jakoby se v sobotním utkání II.ligy Vlci vrátili v čase na začátek letošní sezony, kdy se stejným soupeřem též nezachytili vstup do zápasu a zvítězili až v prodloužení – než se tentokrát stačili vzpamatovat, svítil na ukazateli skóre stav 0:3 ve prospěch Draků. Ti sice přicestovali do Jablonce v roli mírných outsiderů, družina kolem bývalého dlouholetého extraligového hráče Vojtěcha Kubinčáka ale nedala Vlkům nic zadarmo.

Na hororový úvod zápasu naštěstí domácí rychle zareagovali přesnou střelou Lukáše Abrahama, a kontaktní branku přidal ještě do první přestávky Petr Had při využití dvojnásobné přesilovky. Nečistě hrající hosté nabídli Vlkům možnost otočit zápas v některé z mnoha početních výhod, domácí hráči ale využili už jen jednu, ve které poslal necelých šest minut před koncem třetí třetiny zápas do prodloužení Tomáš Brokeš. V něm se neodehrála ani celá minuta a Tomáš Mrkvička rozhodl v další využité přesilové hře o prémiovém bodu pro domácí.

V utrápeném utkání se tak přece jen radoval domácí Jablonec a zůstává v tabulce II.ligy na čtvrtém místě s pětibodovým odstupem od vedoucího tria Letňany – Most – Dvůr Králové n.L.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!