shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Vlci na rychlé a důrazné Buldoky nestačili.

TJ HC Řisuty – HC Vlci Jablonec n. N. 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

 

Od počátku to totiž byl domácí celek, kdo diktoval tempo zápasu. Důrazně a rychle napadal soupeře, jednoduše a přímočaře kombinoval a tento způsob hry Vlkům příliš neseděl. Na Jelínka v brance hostí šla jedna střela za druhou a v deváté minutě kapituloval. A netrvalo to ani dvě minuty a domácí se radovali po dorážce zblízka podruhé a na ukazateli svítilo 2 : 0.

To byl stav po prvním dějství a že na tabuli nebyl vyšší rozdíl, byla hlavně Jelínkova zásluha. Druhá třetina začala několika přesilovkami hostí, ovšem bez brankového vyjádření. Ke slovu tak přišli opět domácí a polovině zápasu to bylo 3 : 0.
Naděje pro hosty svitla v poslední minutě druhé třetiny, kdy snížil Miškovský. Když pak Homolka v poslední části přidal druhou branku, zdálo se, že obrat není nemožný. Zdání vzalo za své po dvaceti vteřinách. Řisuty přidaly čtvrtou branku a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. O body se teď budou muset Vlci porvat ve středu v utkání proti favorizovanému Děčínu.

„Neodehráli jsme zápas podle našich představ. Zaostali jsme za naším výkonem z minulého domácího zápasu a soupeř nás překvapil rychlou a důraznou hrou. A hlavně se nám nedařilo zakončení, o výsledku rozhodly nevyužité šance,“ řekl vedoucí týmu Josef Březina.

Michal Jäger, trenér TJ HC Řisuty: „Dnešní utkání bylo z naší strany velice dobře, a v některých fázích i chytře, odehrané. Dnešních získaných bodů si nesmírně vážíme, nutně jsme je potřebovali na zvýšení sebevědomí. Nyní si odpočineme a začneme se připravovat na další utkání v Trutnově.“

 

Branky a nahrávky: 9. Formánek (Huml), 11. Náprstek (Vencovský, Potěchin), 35. Formánek (Huml, Zderadička), 51. Vencovský (Okegawa) – 40. Miškovský (Frk, Maďar), 51. Homolka (Gecko). Rozhodčí: Velčovský – Dědek, Teršíp. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!