Vydřené vítězství v Turnově

V dalším kole Ligy mladších žáků jsme zavítali do nedalekého Turnova. I když jsme si možná mysleli, že by to měl být lehký zápas, opak byl pravdou. Od první minuty se hráči na hřišti hledali a nedokázali navázat na výkon z minulého zápasu s Libercem. I když jsme se v v 9:04 zásluhou Vojty Šimůnka ujali vedení záhy na to jsme v 10:24 inkasovali. Po vyrovnávacím gólu soupeře hráči ožili a v 15:02 dával opět Vojta Šimůnek na 2 : 1 a minutu na to zvyšoval Michal Jastrab na 3 : 1 pro nás a v 18:24 završil Vojta Šimůnek hatrik a zvýšil na 4 : 1. Soupeř těsně před koncem I. třetiny snížil na 4 : 2 z našeho pohledu. Druhá a třetí třetina nepřinesla již nic zásadního. Trápení našich borců pokračovalo a již nedokázali svůj náskok zvyšovat. Naopak soupeř začal svoji aktivitu zvyšovat a povedlo mu snížit na rozdíl jedné branky. I přes drama v závěru zápasu se nám povedlo výsledek udržet a odvézt si z Turnova vítězství.

HC Turnov :  HC Vlci Jablonec 4:5  (2:4,1:1,1:0)

Branky a nahrávky: 9. Šimůnek, 16. Šimůnek (Bleša), 17. Jastrab, 19. Šimůnek, 28. Tůmová (Litera)