shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Z Trutnova za tři body

V dalším utkání jablonecký tým zvítězil nad soupeřem z Podkrkonoší a přivezl si důležité body.

Trutnov je pro jablonecké mužstvo v domácím prostředí pokaždé hodně nepříjemný soupeř. Navíc Vlkům chybělo několik důležitých hráčů, odjet nemohl zraněný Holub a nejeli ani Tondr a Mulač, takže ani jedna pětka nehrála ve standardním složení.

Vlci jeli jsme k soupeři s respektem, ale i tak domácí v první třetině zaskočili bojovností. Líp kombinovali, byli lepší v koncovce a šli jsme brzy do vedení. Na konci první třetiny měli Vlci vyloučeného hráče a trest přešel ještě do druhé části.

Trutnov tak využil situace a dostal se více do hry. Na ledě se karty obrátily, lepší a aktivnější byli domácí. Vlci ale obětavě bránili a snažili se přečkat i oslabení bez úhony. Rozhodčí chvílemi připustil tvrdou hru a neměl na oba týmy stejný metr. Ale průběh zápasu výrazně neovlivnil.

I poslední třetina byla v režii Trutnovských. Jenomže hosté dobře bránili, hráli obětavě a dobře napadali. Několik minut před koncem Trutnov snížil na rozdíl jedné branky a snažil se jít do tlaku. Domácí v poslední minutě hráli power play, Vlci je ale k ničemu podstatnému nepustili.

Trenér Tomáš Demel: „Dnešní výkon byl výborný, i když jsme nebyli kompletní. Výborně zachytal náš golman, který podal skvělý výkon. Získali jsme důležité body a domů vezeme vítězství. Klobouk dolů před všemi hráči.“

Sestava :  Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Pulec, Čechura, Pavlů,Zeman, Pilař – Víšek Bříška Tondr – Nevyhoštěný Brokeš Peřina, Babec Havlas Gecko

Vyloučení :  3:6          Využití : Bez využití

Branky : 52.Zahradník – 12.Víšek (Bříška, Tondr), 15.Bříška (Víšek, Tondr)

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!