Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Začátek zápasu rozhodl

V sobotu přijel k dalšímu utkání soupeř z Nového Bydžova. Bohužel bylo utkání víceméně rozhodnuto v první třech minutách.první třetiny, kdy jsme inkasovali 3 branky. My jsme odpověděli jedinou brankou z hole Vojty Šimůnka. Soupeř přidal ještě jednu branku a stav po první třetině byl 1 : 4. Po změnách v sestavě se hra zlepšila naši hráči začali mít více ze hry. Nicméně to stačilo ve druhé třetině pouze na mírnou korekci výsledku. Ve třetí třetině jsme se blížili vyrovnání, ale soupeř si jedním gólem pojistil jednobrankové vítězství. Utkání tak skončilo prohrou 4 : 5. Další utkání nás čeká následující sobotu v Opočně a pevně věříme, že se naši borci oklepou a přivezou domů plný počet bodů.

HC Vlci Jablonec : Stadion Nový Bydžov 4:5  (1:4, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Šimůnek (Tůmová), 35. Šimůnek (Mairich), 44. Jastrab (Tůmová), 5. Jelen