Žáci přehráli Jaroměř. Dohromady nasázeli 22 gólů!

Úspěšné sobotní představení na domácí půdě zažili mladší a starší žáci. Do vlčího doupěte tentokrát zavítal soupeř z Jaroměře. Vlci plní energie ho však nenechali odvézt ani bod.

První nastoupili na scénu mladší. A hned ve třetí minutě se síť soupeře klepala. Po dvou rychlých gólech Vlků, ještě soupeř dokázal odpovědět a snížit v první třetině na 2:1. Vlci však nic neponechali náhodě a zápas dále s přehledem kontrolovali s konečným výsledkem 9:3.

Po dobrých výkonech v Liberci a Náchodě chtěli starší žáci navázat na úspěšná minulá utkání. První třetina se ale v tomto duchu nevedla. Vlci vstoupili do zápasu rozpačitě a tak se do šaten šlo za stavu 1:1. Rolba, jakoby smazala z ledu neaktivní nástup a do zbytku utkání se jablonečtí vrhli s plným zaujetím, což neslo kýžené ovoce. Aktivní domácí nakonec přehráli Jaroměř jasně 13:2.