shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Začíná online týden hokeje! Součástí můžete být i Vy!

Vinou nastalé epidemiologické situace, která nenahrává pořádání hromadných akcí, se akce Týden hokeje ze zimních stadionů přesouvá na web a sociální sítě projektu Pojď hrát hokej. Místo aktivit na ledě se tak děti a jejich rodiče mohou v týdnu od 23. do 29. listopadu těšit na speciální program.

Zdroj: hokej.cz, upraveno

Každý den od pondělí do soboty budou vybraní experti na danou problematiku představovat jednotlivá témata a s ním spojené aspekty týkající se mládežnického hokeje. Řeč bude o vývoji psychiky mladých sportovců, stravování, skloubení hokeje se školou či ochraně zdraví v době koronaviru.

Před rodiče a jejich děti tak před obrazovkami předstoupí jak specialisté z konkrétních oborů, tak také například reprezentační obránce Andrej Šustr.

Celá akce poté v neděli 29. 11. vyvrcholí online webinářem. Toho se zúčastní všichni výše zmínění experti, kterých se budete moci v průběhu celého týdne ptát na otázky týkající se jimi představeného tématu. V rámci webináře pak budou jednotlivé dotazy zodpovězeny.

Současná situace bohužel neumožňuje uspořádat akci Týden hokeje v její normální podobě. Český hokej se tak rozhodl, že nabídne zájemcům o hokej i aktivním hokejistům, a především jejich rodičům týdenní vzdělávací program, který má pomoci v šíření důležitých myšlenek a rad týkajících se sportování dětí a mládeže.

„Jsme moc rádi, že se do celé akce zapojí odborníci na jednotlivá témata a také osobnosti z hokejového prostředí. Věřím, že rodiče mladých hokejistů se dozví zajímavé informace i s ohledem na složitou dobou, kterou teď všichni procházíme.“ říká Pavel Landa, manažer projektu Pojď hrát hokej.

Další Týden hokeje by se měl konat snad již za normálních podmínek a přímo na jednotlivých zimních stadionech v příští sezoně.

Program online Týdne hokeje

  • Pondělí 23. 11.: Vývoj psychiky mladého sportovce (Václav Petráš – sportovní psycholog)
  • Úterý 24. 11.: Stravování mladých sportovců (Marie Skalská – lektorka Pro Fit Institutu)
  • Středa 25. 11.: Hokej a škola (Andrej Šustr – obránce Kunlun Red Star)
  • Čtvrtek 26. 11.: Hokejový trénink doma (Oldřich Kališ – regionální trenér Českého hokeje)
  • Pátek 27. 11.: Systém výchovy v Českém hokeji (Filip Pešán – šéftrenér Českého hokeje)
  • Sobota 28. 11.: Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru (Miroslav Budoš – předseda lékařské komise Českého hokeje)
  • Neděle 29. 11.: Webinář Pojď hrát hokej (všichni výše uvedení)

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!