shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

ŽÁKY ČEKAL NÁROČNÝ BLOK UTKÁNÍ, PORADILI SI S NÍM NA JEDNIČKU

Dohrávky dvou odložených zápasů měly pro starší žáky za následek hodně nabitý týden – během čtyř dnů na ně čekali hned tři soupeři. V měření sil s Varnsdorfem a Turnovem byli Vlci jasně lepší, s favoritem z Liberce je jen smůla připravila o zisk alespoň jednoho bodu. Ve všech třech utkáních se museli trenéři obejít bez Jakuba Skřebského a Šimona Sádovského, zranění ze sobotního duelu s Libercem později vyřadilo ze sestavy i Filipa Vérteše.

Důležitost zápasu ve Varnsdorfu byla všem jasná, tým ze Šluknovského výběžku se sice dlouhodobě potýká s nedostatkem hráčů, o jeho síle ale vypovídá to, jakým způsobem před pár dny obral o bod silný Liberec. Vlci se ale tentokrát do svého soupeře zakousli už od samého začátku a zatlačili Varnsdorf do jejich pásma. Jabloneckým hráčům chyběla jen přesnější muška k tomu, aby byl rozdíl v konečném skóre ještě výraznější.

Mnohem těžší soupeř čekal na Vlky v sobotu, Liberec chtěl odčinit nečekanou ztrátu z utkání s Varnsdorfem, domácí Jablonec chtěl naopak potvrdit herní pohodu z posledních zápasů. Vlkům bylo jasné, že chtějí-li mít s Libercem naději na úspěch, tak se musí zejména vyvarovat chyb, které umí zkušený soupeř gólově potrestat. K vidění tak byl výborný hokej s maximálním nasazením na obou stranách a skvělou diváckou kulisou. Hosté z Liberce vyrukovali na Vlky s tvrdou hrou na hranici pravidel. Výsledkem bylo několik ošetřování v průběhu zápasu a sporný první gól Bílých Tygrů, kdy nechal hlavní rozhodčí k údivu všech pokračovat hru poté, co po jednom z hrubých zákroků zůstal ležet na ledě bez hnutí jeden z hráčů Jablonce. Vlci se ale nevzdali, postupně vyrovnali hru i skóre a jen chybějící klid v zakončení jim nedovolil dohrát proti nezvykle často chybujícím hráčům Liberce zápas do úspěšného konce. Hosté v závěru předvedli svoji zkušenost a po využití jedné z šancí si již závěr utkání, kterému by spíše slušela remíza pohlídali.

Den nato vyjeli Vlci na turnovský led s předchozím těžkým zápasem v nohách, ale také s jasným odhodláním zvítězit. To se hráčům Jablonce i přes poněkud unavený výkon s přehledem podařilo, a v nepříliš hezkém utkání předčili Turnov ve všech herních činnostech. Od ještě větší porážky zachránil domácí jen velmi dobrý výkon brankáře Štěpána Kopeckého, který kryl i několik samostatných úniků jabloneckých hokejistů. Vlci si tak upevnili své postavení na druhém místě v tabulce Ligy žáků a můžou se už těšit na závěrečné boje základní části soutěže.

Mladší žáci měli tentokrát o něco lehčí práci – s Varnsdorfem si s chutí zastříleli, proti Liberci se do tempa dostali až ve třetí třetině, ve které už ale předvedli svůj standardní střelecký výkon a posunuli se do čela tabulky právě před Bílé Tygry.

 

U15 :

HC TS VARNSDORF – HC VLCI 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)

branky a nahrávky : 5. Kouďa (Bleša), 10. Dobrovský (Kouďa), 15. Jastrab, 36. Jastrab (Musil), 54. Vérteši (Jastrab), 56. Musil (Havlíček)

rozhodčí : Damašek, Uhlíř

vyloučení : 2:3

využití : 0:0

v oslabení : 0:1

diváci : 35

sestava HC Vlci : Balaš – Jastrab, Musil, Dobrovský, Richtárik, Kolátor, Mairich, Kouďa, Kubín, Bartel, Maděra, Vérteši, Bleša, Havlíček, Klámrt

 

HC VLCI – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 5:6 (1:2, 3:2, 1:2)

branky a nahrávky : 18. Jastrab (Musil), 23. Klámrt (Mairich, Kolátor), 29. Musil (Jastrab), 34. Kouďa, 44. Kolátor (Richtárik) – 3. Bělohorský (Bernat), 9. Werner (Hrabčák), 23. Zeman (Choma), 35. Bělohorský, 45. Bělohorský (Baksalary), 55. Choma (Beránek)

rozhodčí : Kulda – Němec, Stárek

vyloučení : 9:4

využití : 1:1

v oslabení : 0:1

diváci : 45

sestava HC Vlci : Balaš – Jastrab, Musil, Dobrovský, Richtárik, Kolátor, Mairich, Kouďa, Kubín, Bartel, Maděra, Vérteši, Bleša, Havlíček, Klámrt, Mráček

 

HC TURNOV 1931 – HC VLCI 1:8 (0:3, 1:5, 0:0)

branky a nahrávky : 29. Telyčko – 8. Jastrab (Richtárik), 15. Musil, 18. Musil (Bleša), 21. Jastrab (Bleša, Musil), 23. Kouďa (Maděra), 32. Musil (Jastrab), 32. Mairich (Richtárik), 39. Mairich (Kouďa)

rozhodčí : D.Koňák – Špinka, A.Koňák

vyloučení : 2:1

využití : 0:0

v oslabení : 0:0

diváci : 40

sestava HC Vlci : Balaš – Jastrab, Musil, Dobrovský, Richtárik, Kolátor, Mairich, Kouďa, Kubín, Bartel, Maděra, Bleša, Havlíček, Klámrt, Mráček, Frýdecký

 

U13 :

HC TS VARNSDORF – HC VLCI “Blue” 7:21 (1:6, 4:8, 2:7)

branky a nahrávky : 20. Jarschel (Staněk), 21. Staněk, 23. Jarschel , 23. Jarschel , 39. Jarschel  (Bafia), 50. Vávra (Bafia), 53. Vávra (Hocko) – 2. Kubín, 6. Kubín (Kulda), 8. Kubín (Mencl), 14. Šourek (Rašťák) 17. Kulda (Kyzivát), 17. Kubín (Kulda), 23. Mencl (Elis), 23. Kubín, 24. Kulda (Bleša), 28. Kubín, 30. Kubín, 31. Elis (Kulhavý), 33. Kubín (Kulhavý), 36. Kulda (Pleštil), 41. Šourek (Kulda), 42. Kulda, 44. Šourek (Kulda), 45. Šourek (Kulda), 56. Elis, 58. Kyzivát

rozhodčí : Damašek, Uhlíř

vyloučení : 3:5

využití : 1:2

v oslabení : 0:3

diváci : 50

sestava HC Vlci : Šimůnek, Marek – Šourek, Pleštil, Milota, Mencl, Elis, Kulhavý, Rašťák, Kubín, Bleša, Kulda, Kyzivát

 

HC VLCI “Blue” – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 11:4 (3:2, 2:1, 6:1)

branky a nahrávky : 5. Bleša (Kubín), 19. Kubín (Kyzivát), 20. Vašek (Šourek), 21. Kulda (Kubín, Kyzivát), 36. Kubín, 42. Milota (Elis), 45. Kubín (Kulda), 45. Kubín, 47. Kubín, 49. Kubín (Elis), 50. Kulda (Bleša) – 11. Rozsypal (Táborský), 15. Lochman, 40. Táborský (Havlíček), 50. Čakajík

rozhodčí : Kulda, Němec

vyloučení : 6:0

využití : 0:2

v oslabení : 0:0

diváci : 45

sestava HC Vlci : Svoboda, Šimůnek – Šourek, Pleštil, Milota, Mencl, Elis, Rašťák, Kubín, Bleša, Kulda, Kyzivát, Vašek

 

 

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!