shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal :
View Cart Check Out

Článek

Záříjová akce Pojď hrát hokej znovu přilákala na jablonecký zimní stadion řadu potencionálních hokejistů

V rámci celostátní akce Týden hokeje jsme poslední zářijovou neděli uvítali na našem zimním stadionu další nové zájemce o lední hokej. Díky propagaci akce v místních školách a školkách se v neděli 29.9.2019 na akci dostavilo přes 30 nových potencionálních hráčů/hráček ledního hokeje.

První nadšenci se objevili u registračního pultu již v 10 hodin. Registrace byla oficiálně započata v 10:15 a během ní si mohly děti také vyzkoušet střelbu na branku, nebo kompletní hráčskou či brankařskou hokejovou výstroj. Na ledové ploše také probíhalo utkání mladších žáků, takže se rodiče a jejich ratolesti měli možnost podívat, jak vypadá dětský hokej. Poté následovala asi čtvrthodinová prezentace pro rodiče účastníků. Obsahem prezentace byly nejen informace o hokeji jako takovém, ale také konkrétní informace o výstroji pro malého hokejistu. Dále také o možnostech hokejových začátků přímo v klubu HC Vlci Jablonec. Nechyběl ani spot Pojď hrát hokej.

Po následném převléknutí dětí již nebránilo nic tomu, aby si od 11:30 vyzkoušeli účastníci cca na hodinu jaké je to být hokejistou. Střelba na brankáře, honičky, hry na honěnou, mrazík, to vše bylo pro děti připraveno. V jedné třetině také probíhala ukázka minihokeje přípravky, tak, aby rodiče měli srovnání, co se děti naučí po zhruba dvou letech tréninku. Na bezpečí a program na ledové ploše dohlíželo celkem 9 trenérů a 4 pomocníci. Nablízku však mohli v bezpečné zóně být i rodiče pro ty, kteří zpočátku na ledě potřebovali i jinou podporu. Nakonec následovalo společné foto.

Všichni účastníci odcházeli s úsměvem na tváři a my věříme, že se s nimi budeme setkávat na hodinách školičky bruslení SO+NE 8:00-9:00 (kontakt: seftrener@hcvlci.cz, +420 737 888 252).

Foto z akce: https://www.uschovna.cz/zasilka/QVPGSM5PYSM2LYN3-4UJ/

Leave a Reply

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!