Pokročilá diagnostika, trénink na míru? ETRENINK v novém kabátě!

Již před rokem přišel šéftrenér Vlků Jan Šuráň s nápadem, jak pomoci hráčům našich mládežnických kategorií vypořádat se s výpadkem běžného tréninkového procesu. Nově vytvořená aplikace pro trénink hokejistů ETRENINK vyvolala velký zájem mezi jabloneckými sportovci, ale i v hokejových kruzích mimo náš region.

Nyní příchází nová, zdokonalená verze tohoto portálu, který bude hráčům opět nabízet kvalitní etreninkové plány dle jejich individuálních parametrů a nově u nich budou mít hráči i jednotlivé úkoly, které budou moci v aplikaci plnit.

Novinkou je také modul testování hráčů, kde bude probíhat diagnostika našich sportovců. Trenéři díky sofistikovaným algoritmům mají možnost poznat, jak jejich svěřenci pracují a jak se mění jejich výkonnost.

Aplikace je nově dostupná na etrenink.com a hráči Vlků všech kategorií do ní mají svůj přístup.

Mladí vlci aktuálně plní testovací cvičení, na ně pak budou navazovat konkrétní úkoly, tréninkové plány a soutěže. Využívání této aplikace je součástí mnoha výhod, které Vlci poskytují všem hráčům zařazeným do hokejového programu klubu.

Vlci věří, že aplikace bude i v necovidové době fungovat jako kvalitní diagnostický nástroj pro trenéry a navíc jako inspirace pro hráče k jejich individuální práci nad rámec klubových tréninků.

I přes tuto podporu se už ale všichni těší na den, kdy bude povolen návrat na sportoviště.